Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin tápot beáztatva...

A Royal Canin tápot beáztatva hogyan adagoljam a kutyának?

Figyelt kérdés
Vettem a kis törpeuszkáromnak Royal Canin tápot. Az eladó a boltban kimért egy kis zacsival, hogy 90g mennyi és, hogy azt adjam neki miden nap, mivel még kicsi(7hetes) ezért beáztatom mert nincsenek még fogai, viszont azt nem tudom, hogy a 90g-ot azt beáztatva vagy szárazon kell érteni? Mert szétosztottam 4-részre, hogy 4-szer adok neki enni az 23g de ha megduzzad 65g-lesz belőle. Szerintetek? Adtam ma neki kétszer is beáztatva a 23-g-ot de délbe a felét meg is hagyta és azóta olyan kedvetlennek tűnik, játszani sincs kedve csak fekszik és alszik. Lehet túl sokat evett?Vagy más baja van?
2009. márc. 31. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a tápot kell még neki adni, amit elválasztás után adott neki a tenyésztője, különben gyomorrontása, hasmenése lesz. Ezt a tápot lehet utána fokozatosan keverve az újjal lecserélni.
2009. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
90 gramm szárazon... legalább 4 részre elosztva!
2009. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
beáztattottan számít a "súlya"!azt eszi meg,nem?
2009. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a 23g lesz mondom 65g ma ebédre is csak a felét ette meg és uzsira a másikat ő is nagyon tele lesz tőle legalábbis ahogy észrevettem én is így gondoltam ahogy a 3. hozzászóló, köszönöm!
2009. márc. 31. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem számít be van-e áztatva mert az folyadék. Így csak kevesebbet fog inni. A száraz súlyát kell figyelembe venni. Egyébként 7 hetesen szerintem sem tápot kellene neki adnod hanem tejpótló készítményt.
2009. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7hetesen már esznek rendesen.én mondjuk kaptam a tenyésztőtől tápszert,de azt nem ételnek,hanem inni adtam neki a viz mellé.
2009. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!