Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves Labrador kutyusomat...

Fél éves Labrador kutyusomat szeretném szállítani repülőn?

Figyelt kérdés
Hogyan működik, érdemes-e, mert máshogy nem tudom megoldani, otthon pedig nem tudom hagyni senkire. Milyen véleményetek van?
2011. júl. 12. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm havagnees-zel utazott. Azt lehet vinni kosárban, de kell neki jegy. a Labrador nagy, úh nem tudom, pontosan mik a feltételek, de jegy az kell az fix, ráadásul sztem teljes árú.
2011. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Valaki más?
2011. júl. 12. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk így utánaolvasva ez elég durva...

Nem tudom miért nincs arra lehetőség h vegyél neki egy emberjegyet és leültesd magad mellé, mondjuk szájkosárban meg pórázzal. Elég durva...

Szóval a labrador csak csomagtérben utazhat egyedül. Szegény h félhet! Szóval ha pár napra mész inkább add be kutyapanzióba.

2011. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi vittünk már hasonló méretű kutyát mint a labrador és mindent megkérdeztünk, mi a Malévvel utaztunk és ott ugy van, hogy a kisméretű kutyát bekell raknod szállító kosárba és a széked alá, a nagy méretű kutyát berakják ilyen ketrecbe és hátul ahol a bőrőndök vannak oda rakják a kutyákat. Viszont a jegyek jóval előre rendeld meg mert egy repülőn csak 2 db állat lehet (nekünk azt javasolták, hogy felszállás előtt ne nagyon egyen-igyon mert pisil össze-vissza és az nem kellemes) Remélem tudtam segíteni. :)
2011. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hupszi nem nyitottam meg a linket akkor bocsánat..:)
2011. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vinném magammal!! Szegénykémnek mekkora sokk lehet sötétben a csomagokkal, sehol egy lélek, hogy most mi a fene lesz vele hova kerül... ráadásul zúgás/morgás. Stb.

Próbálj keresni egy barátnőt, aki napi 500 forintért sétál vele egyet-kettőt, megeteti, játszik vele. Biztos van olyan aki szívesen elvállalná akár szomszéd is. Komolyan mondom még én is elvállalnám, ha a környékeden laknék! 1-2 hét távollét a gazditól a megszokott környezetében még mindig kisebb sokk, mint egy ilyen élmény szerintem. El sem tudom képzelni, én beleborzongok a gondolatába is, hogy a kutyusom egyedül ilyen helyen, ráadásul ha esetleg 4-5-6 órát is kell repülni vagy mégtöbbet, akkor nem iszik addig semmit, meg mi az hogy előtte sem tanácsos itatni? Jézusom...

2011. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam aki vitt már olyan kutyát repcsivel, viszont én kiköltöztem külföldre és azért hoztam magammal, szerintem nyaralásra én sem vinném el..:S de te döntessz..
2011. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!