Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom leszoktatni...

Hogyan tudom leszoktatni kistestű kölyök kutyusomat arról, hogy séta közben elém másszon?

Figyelt kérdés
Egyértelműen nem a dominancia jele, egyszerűen amikor nincs pórázon, akkor körülöttem mászkál, tehát ez számára a természetes. Én viszont nem tudok menni tőle, vagy félek h rálépek. Hetek óta próbálom szépen de határozottan magam mellé húzni a pórázzal ilyenkor, de nem fogja az adást. Nem makacsság, csak nem esik le neki...
2011. júl. 13. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

nehogymár! ez legyen a legnagyobb problémád!

figyelj, leviszed, johogy elédszalad!szabad levegőn van, és mint az őrült száguldozik össze vissza, mert tetszik neki hogy nem 4 fal között van bezárva. neakard már szegénynek ezt megtiltani..

2011. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát menj neki. Nyilván nem azt mondom, hogy taposd el és ugrálj rajta, de egy picit ráléphetsz a lábára, elgáncsolhatod, odébbtaszíthatod, mintha észre se vetted volna, hogy érezze, hogy nem jó neki ott rohangálni. Ezektől semmi baja nem lesz, meg nem fog utálni, érzékelik ők is, hogy mi a baleset és a direkt rosszindulat között a különbség. Gyorsan fel fog neki tűnni, hogy amikor nem láb alatt van, akkor nem érik balesetek.
2011. júl. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen "hadd tanuljon a gyerek" kategória
2011. júl. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 4 éves puli-foxi keveréket tanítottam bicikli mellett futni.

Nem egyszer mentem rá az első kerékkel, de már tudja, hol a helye.

2011. júl. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval egy cipőben járunk, csak én magyarvizsivel csináltam :)
2011. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!