Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtátok...

Melyik a kedvenc kutyafajtátok és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 03:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
labrador, még mindig.
2011. júl. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pitbull. Azért mert véleményem szerinte tekintélyt parancsol. Amúgy meg minden fajta kutyát szeretek. Kivéve a kínai kopaszt, de szerintem az nem is kutya. Neked egyébként melyik?
2011. júl. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*szerint
2011. júl. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
doberman. mert gyönyörű erős okos :)
2011. júl. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Shelite, mert azom van :) ,de amúgy a dobermann, beauce-i juhászkutya, golden retriever, szetterek(ír,gordon,angol)weinmari vizsla,tacsi,németjuhász,collie,dalmata=azépek,okosak,elegánsak :)

neked?

2011. júl. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
vizsla. mert csak :)
2011. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a németjuhász, valószinüleg azért, mert mindig is ilyen fajta kutyánk van. De az igazi okai, amiért ez a fajta a kedvencem, mert: okosak, könnyen taníthatóak, tekintélyt parancsolnak, elegánsak, éberek és játékosak. :))
2011. júl. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem az angol cocker spániel.
2011. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem mindig és örökké az Golden Retriver..:)

Azért, mert nagyon jópofák, könnyen taníthatóak, gyorsan tudnak alkalmazkodni, jól kijönnek más állatokkal és a legfőbb, hogy nagyon jó idegrendszerű kutyák. Nem idegbetegek, nem ugatnak feleslegesen és remek társ, ha egyedül vagy. :)

2011. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 compactegon ***** válasza:
azért ez nem teljesen igaz, iszonyat sok egyre gyengébb Golden van, mert akkora divat lett. nekem amstaffom van, ami sajnos szintén divatkutya mostanság. kedvenc fajta, azért is választottuk. rendkívül intelligens, igazi bohóc, imádja az embereket, de ha kell; veszélyben odateszi magát.
2011. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!