Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlanátok...

Milyen kutyust ajánlanátok kisgyermek mellé?

Figyelt kérdés
Falun élünk.
2011. júl. 13. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiskutyust. :)
2011. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
golden retrivert! tapasztalat! Azt lehet vele csinálni, amit csak akarsz és mindent tűr!!!
2011. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kisebb termetű utcai vegyes megfelelő lesz.
2011. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Falura lehet akár nagyobb termetű menhelyi kutyus is. Feltétlenül kölyköt válasszatok, hogy összeszokjanak.

Ugye a gyerkőc nem nagyon szokta "nyuzgolni" a kutyákat?

2011. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beagle.4 éves volt a kisfiam amikor a menhelyről kihoztuk a kutyát iszonyatosan jókat játszanak a kutya minden játékban benne van slagozás bújócska(a virágaim között:()imádja ha labdázik vele de egyszerűen csak szeretgetni is lehet esténként egy nagy séta és megvan oldva ,hogy ne ássa fel az udvart és ne akarjon megszökni.De a Goldenretriver is nagyon jó csak ő nagyobb de nagyon okos kutya soha nem bántaná a gyereket de bármilyen menhelyi vagy keverék kutya jó csak kölyök korában kerüljön oda és akkor nagyon össze tudnak szokni.(
2011. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


válogassatok

2011. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nagy testűt nem szeretnénk. :-)
2011. júl. 13. 09:06
 8/11 anonim ***** válasza:
szerinted menhelyeken csak nagytestű kutya van?
2011. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a Beagle-t,nekem is azvan(:.Vagy goldi,tacsi(őt is ajánlom,mamámnak tacsija van és ha meglát örömében bepisil,utána pedig nagyokat szoktunk játszani:D),Törpepincser,Uszkár,Pekingi palotakutya,Tudom hogy azt írtad h nagy testűt nem szeretnél de Németjuhászt is ajánlanék!!Nekem volt,de sajna elszökött:(,Francia Bulldog,Menhelyi keverék(ráadásul a menhelyi kutya élete végéig hálás lesz neked hogy megmentetted!!!),Snaucer,Spániel(: Szólh hogy végül mi lett a választás!!
2011. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :-) Majd megírom.
2011. júl. 13. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!