Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy a kerti kutyát nem kell sétáltatni?

Figyelt kérdés
Nem értem hogyan gondolhatják, hogy egy kertbe bezárva leélve az életét az a szerencsétlen állat jól érzi magát. De azt meg pláne nem értem, hogyan viselik el, hogy a kutya kizárólag a kertben ürít. Normális esetben a kert a család életteréhez tartozik, ahol játszanak, napoznak, esznek, stb. Hiába takarítják a szart, attól még a pisiszag ott marad, meg hát a kakit se lehet nyomtalanul eltüntetni.
2011. júl. 13. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Na ez egy jó kérdés...
2011. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

én azt nem értem, hogy miért él még a mai napig az emberekben, hogy egy kertbe KELL kutya. nem kell kutya, az, hogy a házőrzés fő képviselője egy állat, az már rég a múlté, ha valaki félti a javait, az riasztót vesz, mert az sokkal biztosabb, mint akárhány kutya.

kutyát azért vegyen az ember, mert konkrét munkára akarja használni, sport céljai vannak vele, vagy mert családtagnak szánja... de csak azért, hogy összeszarja a kertet... és milyen sokan tartanak csak ezért kutyát :S

2011. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Azért mert úgy gondolják hogy mivel van mozgástere az állatnak, így már nem is kell sétáltatni. Ez amúgy egy nagy baromság, mert megint más a kutya a kertben (otthonában) mint kint az utcákon, városban, vagy a szabadban. Igen is KELL vinni sétáltatni a kutyát! Nem elég neki a kert vagy az a rész amit ő birtokol, meg kell ismernie más állatokat is, a szagokat, ismerkednie a világgal. Jót tesz mind a kutyának, mind a gazdinak.
2011. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És főleg: mire jó egy hátsóudvarba kerítéssel elszeparált, láncos, ápolatlan kutya? Most megint láttam ilyet, ezen mindig kiakadok. Tényleg arra kell, hogy összeszarja a kertet? Vagy minek?
2011. júl. 18. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért mert azok hülye b@lf@sz parasztok. Én falun lakom, nekem is van kutyám. Én minden nap viszem sétálni. Többször is!!! Természetesen sok hülyének ez nem tetszik, már fenyegettek is meg, hogy nehogy kivigyem többet közterületre a kutyámat, mert ránkeresztik az övéiket, meg mindig rinyálnak. Én meg lesz@rom őket.

Kerti kutyát is éppúgy sétálni kell vinni, mint egy szobakutyát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Hozzáteszem a kutyám tk-s, kiállítási kutya. Már pusztán ez sem tetszik nekik. Mindig azt mondják, hogy na a luxuskutyás f@sz már megint kint lopja a napot.
2011. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert lusták kimozdulni!Egyszerű kicsapni a kertbe aszt el lesz megába!!!

Szerintük!

2011. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
melyik faluba laksz?
2011. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jaaaj nekem ugyan ez van, amit a tk-s kutyás írt, már alig merem kivinni szegény kutyáimat sétálni, mert nincs olyan 5 perc, hogy valaki ne szólna be, ne fenyegetne meg, hogy megmérgezi a kutyáimat!!!!

én is faluszélen lakom, az iskolám elég rugalmas, szinte egész nap a kutyákkal vagyok, de megőrülök, hogy azon kell idegeskednem, vajon bedobtak-e már a kertbe valami mérgező dolgot a szomszédok?...

ja, és még egy...

én sétánál fel szoktam szedni a kutyakakit, de elég kellemetlen, hogy nincs sehol kuka, ahova kidobhatnám...


errefelé rengeteg a kóborkutya, össze-vissza sz.rnak.

az egyik szomszédunknak viszont az a rögeszméje, hogy csak a mi kutyáink sz.rhatnak az ő kertjébe (ami már egyébként közterület)és az összes ürüléket, amit talál egy zacskóba szedi és a mi kerítésünkre akasztja!!!!!!!!!!!

ezek diplomás emberek. úgy tűnik, a diploma tényleg nem minden...

persze amióta tudják, hogy édesapám milyen beosztásban dolgozik, már nem ekkora a pofájuk, de elképesztő, hogy mire képesek az emberek.

és miért jó ez nekik? miért zavarja őket???


ráadásul huszonéves lány vagyok, nekem lehet a legjobban beszólni, mert sem gyerek nem vagyok, sem egy kemény pasi...:P

csak érdekes, amikor az apámmal sétáltatom a kutyákat, hirtelen senkinek semmi baja...

ááááá... hihetetlen...

2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom én már néha arra jutok, hogy egyes embereknek csak azért van kutyája, hogy legyen. Vagyis legyen kit szidni, ha már mást nem lehet, legyen kire ráütni egyet, mert az tűri és szerencsétlennek a rövid láncra kikötve nincs is nagyon más választása. Rengeteg ilyen van országszerte sajnos
2011. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!