Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak lehet macskatápot enni?

Kutyáknak lehet macskatápot enni?

Figyelt kérdés
szerintem nincs vele semmi baj sőt még olcsóbb is de valakik szerint ez nem egészséges a kutyának ...
2011. júl. 13. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
szerintem lehet, mert az én kutyám is evett egy ideig macska tápot és nem lett tölle semmi baja...
2011. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen! Nekünk azt eszik is eszik, mert a macskánk már öreg, így nem tudja megenni.
2011. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen van, kutya és macskakaja.. Mi is kaptunk egyszer egy nagyobb adagot és imádta is, de mondta a doki, h azért ne sokat és ne csak azt egye, mert abban túl sok a fehérje ami a macskáknak kell, a kutyáknak teljesen más összetételű eledelre van szükségük.. Szóvalapránkémt megette, de nem csak azt kapta :)))
2011. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a macska táp sokkal jobban van fűszerezve, ízesítve ami nem jó a kutyának. lehet hogy annak jobb az illata de nem tesz jót neki. és drágább is.
2011. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A macskatáp összetétele és főleg sokkal magasabb fehérje tartalma nem tesz jót a kutyának hosszútávon.. simán rámehet a veséjére.
2011. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

párszor lehet, de macskakajában több a fehérje, hosszú távon nem túl jó a kutyának.

(fordítva meg egyáltalán nem jó, mert a kutyakajában a taurin is kevesebb, ami a macskáknak nagyon kell)

2011. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) az én kutyám se kap sokat csak ha nagyon nincs mit ennie
2011. júl. 13. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk régen volt egy macskánk, ami csak konzervet vagy kutyatápot evett :D baja nem lett tőle.
2011. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kettőspontdédé ***** válasza:
Nem lesz tőle nagy baja, csak túl zsíros neki, kicsit hízlalja :D
2011. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!