Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Minden este kiviszem a kutyámat sétálni. Viszont 2 közvetlen úton lehet feljutni a városunkban a főtérre. Az egyik a gáton van ahova van kirakva kutyát sétáltatni tilos tábla, meg egy ilyen fő részen ahova a c*gányok kieresztik a sok kutyájukat (értem itt 4-5 akár 6 kutyis ) mikor kinnt vannak a kutyák még biciklivel sem lehet elmenni mellettük mert neki mennek mindenkinek bejelnteni meg hiába jelentettük be őket semmit sem tettek mert hogy nemcsinálhatnak ellene semmit -.-". Minden alkalommal a gátra viszem ki a kutyámat ott szoktam sétáltatni, de egyébként mindenki arra viszi aki felénk lakik mert félnek a kutyáktól....ezért megbüntethetnek?? mert a gátra van kirakva viszont mellette van egy járda és ott szoktam vinni...Ha megállítanak megképzelek és elmagyarázom nekik a c*gányos dolgot megértik egyáltalán? Mennyire büntethetnek???
2011. júl. 13. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálunk most lett felújítva a főtér és oda se lehet kutyát vinni ettől függetlenül oda viszem mivel ott a fagyizó kinti szóval nem érdekel ha meg meg állítanak elmondom hogy mért menetem oda..


amúgy szerintem elmondod azt a dolgot akkor nem hiszem hogy megbüntetnek meg egyszer szerintem meg úszod egy szóbeli figyelmeztetéssel... amúgy hiába hogy ki van rakva nem szokták mindenap minden órában nézni na ki szegte meg a szabályt.. mert én már egy hónapja járok a téren sőt rendőrökkel is találkoztam és ott volt nálam a kutya és nem is szóltak mondjuk nekem kistestű kutyám van..azért vigyázz.. de ha nincs más út csak az.. akkor nem tudsz mit tenni arra sok kutyás részhez én se vinném a kutyámat..

2011. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat:) akkor megérted mivel teis "szabályt" szegsz :))) hát még nekem is kistestű mivel 12hetes larador :) meg jámbor kutya baj nemlenne vele meg nagyon engedelmes dehát a sok nagy okos :)))
2011. júl. 13. 13:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondjátok,hogy már lassan a városból is kitiltják a kutyákat? Először jött a tilos fürdetni,aztán tilos vízpartra vinni,mostmeg már a főtérre is?? basszus
2011. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

igen én is szabály szegő vagyok :)

hát sajnos ez van Gödöllőn a főtérről kivannak tiltva sajnos..mert fel lett újítva és sok a kisgyerek szerintem azért lettek ki tiltva mondjuk rohadtul utálom hogy minden honnan ki tiltják a kutyákat..néhány hülye gazdi miatt aki nem szedi fel a kutya kakit meg agresszív kutyával járkál.. mindig a jó kutyások szenvedjenek miattuk..

2011. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát igen:S deha meg nem visszük a kutyákat sétálni agreszivak lesznek...olyan jó látni hogy járnak kelnek pórázon olyan jó látvány :)) demég eztis betilthják-.-.... sőt azvan büntetve aki pórázon viszi bezzeg akiután futnak kötél néklkül a kutyák, vagy alapbol nincs kerítés és nekimegy mindenkinek akutya az nembaj :/
2011. júl. 13. 14:49
 6/11 Fuuton ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy más úton egyszerűen nem lehet oda eljutni.

Szóval vagy csinálnak valamit a gettóban, vagy akkor meg továbbra is ott sétáltatod.

2011. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kellene a sok főtérújítás helyett csinálni egy olyan teret ahol tényleg csak a kutya és a gazdi mehet!

Már a partra se lehet kutyát vinni, mert mindenki azt hiszi, h csak olyan neveletlen kutyák léteznek, mint a c*gányok kutyái! Ez felháborító!

De a kérdéshez hozzászólva ha megállítana egy rendőr, akkor elmondod neki, h miért nem azon a másik útvonalon sétáltatod a kutyádat, ahol szabad vinni, de nem tudnak olyan mértékben megbüntetni max szóbeli figyelmeztetés!

2011. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

JÓ HÍREM VAN EMBEREK!!!

A Critical mass (biciklis felvonulás) hamarosan megszervezik a kutyás felvonulást!!!!:)


Szerintem is katasztrófa, hogy így csonkítják a kutyások jogait, nem írom le az én sztorim, hasonló, minit a tied, csak engem már névtelen telefonálók mérgezéssel, kiraboltatással és bombával (!!!) fenyegetnek.

3 olyan békés kutyám van, hogy a kisgyerekek átjárnak hozzánk játszani velük.

(Biztos szörnyen neveletlen, vad kutyák...:p)


Az a gond, hogy tényleg mi szívunk mások hülyesége miatt...

a kakihagyók, a nemnevelők, az uszítók, a láncraverők, a satöbbik miatt...


A kutyás felvonulás épp azért lesz, hogy megmutassuk, milyen sokan vagyunk NORMÁLIS kutyások.


Hogy lássák az emberek, hogy én a kutyámmal étterembe is mehetnék (ahogy a nyugati, fejlettebb országokban lehet is.), olyan jól nevelt.



KUTYÁSOK EGYESÜLJETEK!:):)

2011. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok, a lényeg lemaradt:

ezért max. szóbeli figyelmeztetést kapsz.

ha nincs rosszakaród, aki direkt "feljelent", akkor ne félj, semmilyen büntetéstől nem kell félned.

2011. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

(megint utolsó) ha mégis beléd kötnének, akkor kérd meg az illetőt, hogy tegye járhatóvá a c.gányos részt, esetleg kísérjen téged odáig...:P


én nem szoktam általánosítani cigánysággal kapcsolatban, de az már engem is felháborít, hogy nekik mindent szabad...

a BKV-n ha nekem nincs jegyem azonnal megbüntetnek.

Ha egy c.gánynak (pláne esti járaton) szó nélkül arrébb mennek - félnek az ellenőrök...


ááá vérlázító.

(ugyanúgy emiatt a sok h.lye c.gány miatt sok normális szív,ahogy sok hülye kutyás miatt mi is...)

szép világ.

2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!