Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használtatok már fúrminátort?...

Használtatok már fúrminátort? Milyen tapasztalatok vannak? Tényleg ki szedi a levedlett szőrt, olyan szépen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 13. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon frissen tudok neked válaszolni:) Nemrég rendeltem meg.

Előtte kértem egyet kölcsön kipróbálásra. Nekem angol bulldogjaim vannak, és furcsa de tényleg csak az aljszőrt szedi ki, az élő szőrt nem vágja el. A macskámból, ami kijött szőr, abból még két macskát ki lehetne rakni, örülök, hogy ezt a mennyiséget nem a lakásban potyogtatta el.

Szóval nekem pozitív tapasztalatom van róla, egy csomó szőrt kiszed.

2011. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.:)
2011. júl. 13. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csak jót tudok mondani, de vigyázz mert könnyen megtudod vele "kopasztani" a kutyust! Ne szedd ki az összes aljszőrt!
2011. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált,azóta nem hordok én is bundát a levedlett szőrből
2011. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem bevált, de nem mindegy, hogy milyen kutyánál használod, például úgy hallottam, hogy a hosszú szőrűek aljszőrét nem éri el. amúgy ha beírod a gyakorikérdésekes keresőbe, hogy furminator, akkor találsz kismilió kérdést róla :)
2011. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk teljesen bevált. Tényleg annyi szőrt szed ki mint ahogy mondják!
2013. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!