Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egyszer megengedek valamit...

Ha egyszer megengedek valamit a kölyöknek, felnőttnek is csinálni fogja?

Figyelt kérdés

Olyan aranyos. Ha felhívom, hogy feljöhet az ágyamra, onnantól kezdve ott fog mindig lenni? És felnőttnek is fel fog oda kedve szerint menni?

Szóval meg taníthatom, hogy ha valamit ÉN engedek meg akkor, és CSAK akkor csinálhatja?


2011. júl. 14. 11:13
 1/5 Draug válasza:
A mi kutyáink, macskáink mindig úgy voltak vele, ha többször meg lett engedve valami, onnantól kezdve természetesnek vették, és később nem értették, "most miért nem szabad?"
2011. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk csak akkor ugrik fel a kutya az ágyra, ha én megengedem. de egyébként, ha nem vagyunk otthon, akkor tilos neki, és be is tartja.
2011. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen sajnos,ha egyszer valamit meg engedsz neki az utána természetes lesz.

ha meg azt szeretnéd a kutyusod vagy cicád oda bújjon engedd

meg neki. Én is be engedem az ágyamba ,de csak hajnalba séta a előtt..Ezt szokta meg

2011. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám(golden retriever) 6 hónapos koráig velem aludt egy ágyba. Amikor kiköltöztettük, és újra bejöhetett nem ugrott fel rá, csak szagolgatta és nézett rám. Amikor megengedtem neki felugrott, de ha rászóltam, hogy most már elég lesz, leugrott.. Pedig nagyon dilis a drágám:))♥
2011. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne félj egy idő után már hívnod se kell! :) az én kutyám amikor egyszer hazajöttem olyan fejjel nézett rám miközben a seggét a párnámon nyugtatta hogy azóta is röhögök ha eszembe jut. nem találtam a lakásba és kiderült hogy ott aludt egész végig. XD azóta mindig bezárom az ajtót, mert nem tiszta az a dögi.
2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!