Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megakadályozni,...

Hogy tudom megakadályozni, hogy kutyasétáltatás közben, idegen kutya, vagy akár egy kóbor kutya odajöjjön, és netalántán összeverekedjen az enyémmel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
viszel magaddal némi kaját, ott egy kutya eldobod neki amarra.
2011. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem egy rendesen szocializált kutyát nem kell félteni - elintézik egymás közt - de semmiképp se legyen a tied pórázon, mert akkor nagyobb a szája.

Ha gáz a helyzet, vedd föl a kutyád max. - vagy legyen Nálad karikás ostor és/vagy legyél elég hangos, hogy elküldd a hínárba az ebet. :)


Egyébként meg az ilyen bunyóknak nagyobb a füstje, mint a lángja - senkinek sem érdeke a nagy sérülés, max. 1-2 lyukra számíthatsz, de az nem vész. Csak hörögnek meg morognak.

2011. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Én a napokba láttam egy szörnyűséget. Amstaff-ot póráz nélkül "sétáltatták" és egy törpe uszkárt sétáltatott egy idős néni, a staff meg neki rontott az uszkárnak, mi a szemközti kávézóba ültünk, de mire kiértünk már az uszkáron nem lehetett segíteni, a néni is sokkot kapott :(
2011. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszel paprika,- vagy bors sprét.
2011. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B-Eniko ***** válasza:
Ha városban sétáltok nem hiszem ,hogy kóbor kutyával nagyon találkozol. Idegen kutyák esetélben pedig látni lehet, hogy a kutya jól szocializál-e illetve ha morog és bnem tetszetetk neki. Mejetek arrébb a kutyáddal, a másikra meg határozottan szóljál rá ha nem akar titeket békén hagyni. Eszedbe se jusson felkapkodni a kutyát! Ezzel csak azt hiszi, hogy valami zsákmány van nálad és még inkább felkelted a figyelmét.
2011. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... Nemtom. Én vettem már fel agresszor kutya elől a kutyám, mert az enyém is nagyarcú (csak kicsi, de ő ezt nem érezte). Aztán meg felrúgtam a kötözködőt, biztos ami biztos (kóbor kis genyó volt), mikor jött volna rám is.
2011. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!