Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp?

Melyik a legjobb kutyatáp?

Figyelt kérdés
Miért? Tapasztalat?
2011. júl. 14. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Acane, nem részletezem.
2011. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
acana?
2011. júl. 14. 18:00
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Sztem a Tesco Value táp:D:D

Egyébként nem muszáj olyan drága tápot venned mind az Acana, olcsóbb tápok is tartalmazzék azt ami kell a kutyusoknak! De magába nem szabad táppal etetni, én szoktam venni csirke farhátat, csirkelábat, megfőzve tökéletes táp mellé! SŐt néha kutyaszalámit konzervet sem árt venni mellé!

2011. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja igen Acana, és az Orijen is jó.
2011. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Legjobb nincs. Vannak tápok, amiknek az összetétele jó, de attól még lehet, hogy a kutyádnak hasmenést okoz, nem eszi szívesen, allergiás rá, drágának találod, stb.

De az általános vélemény az, hogy Acana és Orijen a legtöbb helyen bevált, ami egy kicsit olcsóbb, de ettől függetlenül magasabb a hústartalma az pedig a Josera.

2011. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Brit Care vált be. Az Acanától felpuffadt a hasa, tök rosszul volt. De amint látod ez kutyafüggő.
2011. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

az acana-t és az orijen-t ugyanaz a cég gyártja,és tényleg jók.

Amit én nézek egy táp kiválasztásakor:

-magas legyen a hústartalma

-lehetőleg gabonamentes legyen

-ha holiszikus,az egyenesen naccerő

-NE LeGYEN BENNE ETOXIQUIN,BHA ÉS BHT!!!!!

2011. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mi hapy dogot használunk, de nem tudom.. ő mindent megeszik (abból a struccosat, vagy a kagylósat)
2011. júl. 16. 10:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Pro Plan
2011. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a BHA és BHT ne legyen benne kicsit túlzás, emberi fogyasztásra szánt élelmiszerekben is megtalálható, jó pár országban használják.

Persze, ha csak BIO meg hasonló általad levágott állat húsát, és saját termelése zöldséget és gyümölcsöt eszel és használsz fel a főzéshez akkor érthető.

2011. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!