Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltási program? Sok választ

Oltási program? Sok választ

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem , hogy ti megvártátok az oltási program végét, mire kivittétek az utcára a kiskutyátokat?
2011. júl. 14. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen!! Szerintem ez nagyon fontos. A 4. oltás után kb. egy héttel vittem ki először. Mondjuk nekünk van kertünk, és ott jól elvan, meg elvolt akkor is amikor nem vittem sétálni. Ha lakásban laknék, szerintem akkor is megvárnám.
2011. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen oltatok puppy DP-vel, utána 8 hetesen kombinált, és 10 hetesen mégegy kombinált. Aztán bátran lehet közlekedni. 12 hetesen pedig a veszettség.
2011. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem.


a vírus meg a baci be tud jönni a lakásba a cipőm talpán is, vagy a másik kutyám által, akkor minek sanyargassam a hiperaktív kiskutyát odabent?

inkább megadtam neki a korai szocializációt és pár nap alatt szobatisztává neveltem.

2011. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, megvártam. Nem azon a 2-3 héten múlik a kutya szocializációja, és amikor először levittem sétálni, már el is mertem engedni, mert azalatt az idő alatt, amíg otthon voltunk, nagyon "összekötődtünk" :)
2011. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is megvártam,sőt addig cipő nélkül közlekedtem a lakásban.
2011. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én a 3. oltás után egy héttel már kivittem. Persze nagyon odafigyeltem, hogy ne egyen fel semmit.
2011. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!