Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A több méretű fajtáknál...

A több méretű fajtáknál ugyanúgy alkalmas a legkisebb, mint a legnagyobb fajta arra a célra, amire kitenyésztették?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl az óriás uszkárt a vízi madarak apportírozására találták ki, meg szarvasgomba keresésre stb, de erre alkalmas a törpe is?
2011. júl. 15. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem igen mert csak a méret változott amire kitenyésztették...a vérébe biztos benne van az mint nagyobb testvérének..
2011. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. júl. 15. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

mondjuk egy törpe uszkár vízi madarakat nem hiszem hogy eltudná kapni..de a szarvasgombát ugyan úgy megtalálja

2011. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam h a törpe uszkárt társasági kutyának tenyésztették, de lehet h ez nem igaz, csak hallottam.

Mindenesetre én nem hiszem, mert mire a méretét megváltoztatják eléggé belekavarnak a vérvonalba, szóval lehet h van benne ilyen irányú ösztön, de ugyanannyira szerintem nem alkalmas rá.

2011. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Off az első válaszolónak:

A madarat nem a kutyának kell elkapnia, hanem a kilőtt zsákmányállatot kell a gazdának visszavinnie. Ez az apport...

2011. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, de akkor most igen vagy nem?
2011. júl. 16. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mert a méretté együtt a jellem is változott. Míg a törpe inkább csak társasági kutya addig az óriás változata az uszkárnak alkalmas vadászatra illetve gombakeresésre. De a szerintem egy öleb méretű törpeuszkár nehéz volna elképzelni egy acsával a szájában miközben a partra úszik!
2011. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a toy meg már majdnemhogy zsebkutya.
2011. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!