Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ért lehetne eladni egy...

Mennyi ért lehetne eladni egy szibériai husky-t?

Figyelt kérdés
Mennyiért lehetne eladni egy 4 hónapos szibériai husky-t, törzskönyvel csippel,összes oltásával tenyésztőtől vásároltuk csak családi okok miatt lehet eladnánk.(Vaj színű)Prémium táppal etettük.
2011. júl. 15. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem amennyiért vettétek attól egy kicsivel olcsóbban pl 10-20 ezer forinttal kevesebbért... biztos rossz hogy el kell adnod :(
2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Beszéljetek a tenyésztőjével elöször, hátha visszaveszi és keres neki egy jobb gazdát mint ti voltatok.
2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 tetro ***** válasza:
48%
30e Ft
2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én legszívesebben nem adnám mivel én vettem és nagyon örültem neki meg tanítom még most is, de még nem biztos ,hogy eladjuk mert én nagyon szeretem.Csak megkérdeztem ha tényleg nem tudunk végül semmit csinálni akkor mennyiért lehetne leadni.
2011. júl. 15. 18:46
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Hát én megbántani nem akarlak de attól semmit nem tartok aljadékabb viselkedésnek, mint ha eladni akarnak egy kutyát, ami már nem kell, v nem tudják megtartani. Szerintem keress neki olyan gazdit, aki tuti jól fog vele bánni. Persze megértem h ingyen se akarod, mert akkor meg minden alap ember jelentkezne érte, de nem tartom tisztességesnek ezt a viselkedést. Szerinte, nem szép dolog, és olyan nyerészkedés szaga van.
2011. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

sajnos egyetértek az előzővel, nekem is úgy tűnik, hogy a pénzt látod benne :/

Ha igazán szeretnéd, akkor valószínűleg csak azt néznéd, hogy minél előbb szerető gazdikhoz kerüljön.

Amúgy furdal a kíváncsiság, milyen családi ok miatt kell eladni?

2011. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Na jó leírom miért akarnák a szüleim eladni egyrészt mert mikor tegnap nem voltunk otthon mert fürdőbe voltunk és mire hazaértünk tiszta karc volt a kocsink meg a egy olyan kocsit amit apám szerelt mivel autó szerelő.

2.:Az ,hogy múltkor voltunk vásárolni ruhákat és mosás után ki raktuk száradni őket a ruhák értéke kb. 50e-ft volt és mindet leszedte és szét harapta.

3.Tönkre tett 50e-ft értékű fa asztalt meg 3 széket mert szét harapta a talpukat.

De most azon gondolkodunk ,hogy csinálunk neki egy kennelt és naponta kiengedjük 1-2 szer....:S

2011. júl. 15. 19:28
 8/19 A kérdező kommentje:
Na jó ,megbeszéltük,végül nem adjuk el a kutyát.Kösz a válaszokat.
2011. júl. 15. 20:40
 9/19 tetro ***** válasza:
egy huskyt kennelben tartani. tényleg ne már. keressél neki új gazdát. francért vettetek ilyen fajtát, ha nem tudjátok nevelni... áhh. ráadásul szerinted miért adna neked bárki annyi pénzt a kutyáért, mint amennyiért vettétek? mennyibe került? 40e kb egy husky. viszont ahogy meghirdeted azonnal tudni fogja mindenki, hogy valami gond van vele. mert a családi ok szinte mindig ez... hogy nem bírnak a kutyával. ez meg azért értékcsökkentő.
2011. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem lesz kennelbe inkább szabadon lesz mert bele gondoltunk ,hogy kennelbe tartott élet az nem élet egy huskynak amúgy semmi csak 2 napja egy kicsit meg bolondult de ahogy ma megfigyeltük már lenyugodott.Egy szerencse volt ,hogy apának van egy ismerőse aki ingyen meg tudta csinálni a kocsit,szóval végül nem lett semmi baj.A bútor talpát azt megcsináltuk nemrég.Amúgy aki azt gondolja ,hogy nem neveljük tartjuk rendesen az téved, minden nap viszem sétálni min.1-2 órát, prémium tápot kap.Szóval sajnálom ha úgy jött le a szavaimból ,hogy azért mert nem neveljük.....A szomszédunk azt mondta ,hogy az ő kutyái is megvoltak őrülve mert azt mondta ,hogy a vihar miatt.(Ő állatorvos)
2011. júl. 15. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!