Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kiskutyámnak? :S

Lehet baja a kiskutyámnak? :S

Figyelt kérdés

Hatalmas nagy vihar van!! Leszakad az ég! 13 hetes Goldi kiskutyám kint van... Lesz valami baja?????? :SSSS

Mondjuk, hogy annyira megijed a dörgésektől, és a villámlásoktól, hogy........ rosszúl lesz???? Nem nyűszít se semmi, kimenni meg nem mehetek ki


2011. júl. 15. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vidd már be.. kicsi még ehez :S
2011. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amúgy baja nem lesz ha rendes háza van, de megijedhet és elszökhet...
2011. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem szabad :( Nem engedik meg a szüleim... már kérdeztem őket...

Pár napja volt egy hasonló, nem volt semmi baja utána...de tényleg, egy hangja nincsen :)........ De persze aggódom...

2011. júl. 15. 23:42
 4/15 anonim ***** válasza:
13 hetes kiskutyát ekkora viharban kinthagyni?????????? jézusom. szegény :( vidd már be tényleg! iszonyúan félhet...
2011. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs háza, a kennel most épül...... Van hátul egy kicsi 3 lépcsős terasz.. ott alszik a plédjével :)
2011. júl. 15. 23:44
 6/15 anonim ***** válasza:
vagy akkor legalább menj ki hozzá picit... pár percre. kiállsz az ajtó elé odaveszed magadhoz.. azért még a szüleid se haragudhatnak. (Előző)
2011. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
így pedig vidd be... ez így nem okés.
2011. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kimentem, nem volt vizes, a garázsban lehetett... felhoztam a teraszunkra, amikor kisebb volt mindig ott aludt :) Nem remeg, semmi olyan jel nem utalt arra, hogy félne. Most picit megnyugodtam :) Már csak a cipőket féltem :D Szerintem behozom őket :)
2011. júl. 15. 23:53
 9/15 anonim ***** válasza:
A cipőket behozod de a kutyát kinthagyod..Na figyelj.Menj ki és egy törülközőbe hozd be,és ha valahova be tudnád keríteni az éjszakára az jólenne.Az enyém 15 hetes de fél nagyon a viharoktól.Hozd be szerintem.
2011. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
hívd vissza a pokélabdába :D
2011. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!