Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám rendesen?...

Nem eszik a kutyám rendesen? Mit adjak neki enni mi a jobb?

Figyelt kérdés

Gondolom a meleg miatt is lehet ez én is többet iszok de azért eszek rendesen. Kis testű kutya egyébként (pekingi).

Szoktam neki tápot is adni meg főzni neki.

Mostanában tápot kapott úgy van az útmutatóján a tápnak, hogy 110-130gramm körül kell ennie és körülbelül eszik olyan 30-at. Mondjuk eddig sem evett csak 60-75 max.

Ha főzök akkor jobb a helyzet mert a kajájába még keverek bele 25 grammot plusz a főtt kaja és úgy simán megeszi.

De mostanában vagy egy hete nem főztem neki.

Nem tudom ebben a nagy melegben mi a jobb neki a táp vagy a főtt kaja?

Egyébként a széklete viszont nem tűnik kevesebbnek, de ez biztosan azért mert jutalom falatot szokott kapni (igaz ebből is kevesebbet eszik).

Ma is például direkt vágtam neki össze reggelire három szelet párizsit kockára, mert hogy este megint keveset evett, de még mindig ott van a tányérjába kb a felét sem ette meg. Régen ezt mindig megette. Mikor én reggeliztem azért egy kis virslit evett adtam neki.

Ötletek, tanácsok?


2011. júl. 16. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet ott volt a baj,hogy főtt kajás táppal etetted és "finnyás lett2 magába a táp már nme jó. vegyél neki olcsó párizsit virslit ha azt szívesebben megeszi esetleg kutyakonzerv-ez utóbbit enéym is szereti táppal keverve..ha ez se akkor főzz neki csirke far hátat az még olcsó is és 1 óra alatt megfő.Amúgy 1nap böjt nme árt egy kutyának se.Nagy melegbe volt hogy 2napig enyém sem evett.Viz legyen előtte mindig aztán majd éhes lesz 1x.Enyém száraztápot beáztatva eszi meg.Mleg vizbe áztasd amíg megnme puhul aztán öntsd le róla a vizet.tejet ne adj neki mert a gyomruk nem emészti meg és csak fosna tőle.
2011. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de megpróbálhatod a joghurtot vagy a gyümölcsöt ha megeszi.Ez érdekes a tejtől fosott az enyém de az epres aktiviát benyalta és semmi baja nem lett :) meg a sárgabarackot eszi még
2011. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!