Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá hogy bevegye a...

Hogy vegyem rá hogy bevegye a szájába?

Figyelt kérdés
Az 1éves és 8hónapos beaglemet arra akarom megtanítani hogy vigye a táskámat(:D).De sajna nem veszi be a szájába csak szimatolja.Mutattam neki hogy jutalomfalat van benne,de az sem motiválja.Hogy lehetne meggyőzni,hogy bevegye a szájába?Próbáltam,hogy a foganytyúját a jutifalattal bekenem,de így meg csak lenyalta róla:S.Valaki segítsen légyszi!!!
2011. júl. 16. 17:57
 1/8 anonim válasza:
14%
te nem tudod vinni?
2011. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz normálisan válaszolni,el lehet húzni!-____-

És ha értenél a kutyákhoz,tudnád hogy ez egy kutyatrükk;D


Szánalmas-_______-""""

2011. júl. 16. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Hali még nem próbáltam ,de a 101 kutyatrükk c. könyvben benne van.

leírom neked ezt a fejezetet:

Vidd a táskámat!

(segítőtársad viszi helyetted a táskádat séta közben)

1.kösd össze a táska füleit, nehogy beleakadjon a kutya. tégy bele egy maroknyi jutalomfalatot és csukd be.

2.add oda neki és mond neki,hogy "fogd!"

3.tégy néhány lépést,s közben bíztasd,hogy vigye a táskát, a lábadat ütögetve jelezd,hogy várod,hogy menjen veled.ne hagyd hogy a kezedbe adja vagy letegye a földre.

4.Dícsérd meg amikor vinni kezdi a táskát és jutalmazd meg egy falattal ,amit kiveszel belőle.miután rájött,hogy jutalom van benne már nem szívesen válik meg tőle ha unja sem.

2011. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

újra én: vezényszó: vidd a táskát vagy csak simán a táska.

probléma kezelés

1.ha a kutyám el sem veszi vagy rögtön leejti a táskát:

ha más tárgyakat szívesen fogad és visz,lehet baja van ezzel a konkrét táskával.(talán az anyaga,a fém részek, a szaga=cigi,parfüm nem tetszik neki) a bőrből készülteket szokták szeretni.

2011. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát,igen,énis ott láttam,de ez neki nem ilyen egyszerű ám mert nem fogja,csak a játékát:S
2011. júl. 16. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát.. Beagle nagyon nem tanul, ő igazából játékra van. Azért sok szerencsét!
2011. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor a trükkökre inkább a rotimat tanítom:)
2011. júl. 16. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Eléggé nehezen nevelhető a beagle de nme kell feladni.Roti hát nme hinném..de vidd suliba vagy jutifali helyett a játéka legyen a táskába
2011. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!