Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha menhelyről 3-4éves kutyát...

Ha menhelyről 3-4éves kutyát fogadok örökbe meg lehet még arrra tanítani hogy szobatiszta legyen meg hogy leüljön idejöjjön a nevére?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, csak foglalkozni kell vele
2011. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor semmi nincs elveszve ha idősebb kutyát fogadok örökbe
2011. júl. 16. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:

nem, dehogyis, hidd el, ha törődnek velük, szófogadóak lesznek.


Lehet, hogy jön ide pár tenyésztő idióta és megpróbál meggyőzni az ellenkezőjéről.

Nekik ne higyj, ők a szaporításon kívül nem foglalkoznak a kutyákkal, csak a pénz érdekli általában őket

2011. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs még jobban is szeret hogy elhoztad onnan a szarbol. mondjuk több idő de ha eleget foglalkozol vele sikerül :)
2011. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

(amugy azt vettem észre hogy az egész gyakori kérdéseken a kutya témakörbe vannak a legtöbb legjobb és leggyorsabb válaszok)

2011. júl. 16. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Karacsonykor fogadtam orokbe egy 9 eves kutyat. Mara mar kutyasuliban levizsgaztunk, es kijelenthetem egy perfekt tars lett belole, semmilyen viselkedes problemaval nem kuzdunk. Es mindezt december ota, egy oreg, bantalmazott, kidobott ebbel.

Kutyanal nincs lehetetlen :)

2011. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb felnőtt kutya önmagától szobatiszta, persze azért bele kell majd szoknia a napi ritmusba, de szerintem nincs gond velük. A nevének a megtanulása, illetve a különböző parancsszavak begyakorlása pedig csak idő kérdése.

Az én kutyámat 4 évesen fogadtuk örökbe tavaly. Ma már tökéletesen végrehajt valamennyi parancsot.

2011. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat

azért nem akarok én valami csodakutyát nevelni csak annyit szeretnék hogy ha szólok neki leülljön idejöjjön meg esetleg kapcsolja be a tv-t írjon egy mailt helyettem:D

2011. júl. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!