Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs valakinek kutyája...

Nincs valakinek kutyája örökbe adásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy közepes, vagy nagyobb termetű kiskutyát. Most van egy kistermetű, de sosem volt még a 21 évem alatt nagyobb kutyám. Szeretem őket, szép környezetben lenne, nagy udvarral. Játszhatna a kisebb kutyámmal, gondoznám nagyon. Valami Alaszkai malamut, vagy Beagle, vagy ilyesmire gondoltam. De nem szeretnék fizetni érte, úgy gondolom, hogy egy kutya nem lehet egy értékesített árucikk :), szóval, ha lehetne, akkor ajándékként fogadnám el.
2011. júl. 16. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Menhely,sintértelep.Amúgy melyik megyében laksz?
2011. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

beagle fajtamentés ;)

beagle-club.hu

2011. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nógrád megye
2011. júl. 16. 23:21
 4/25 anonim ***** válasza:

a beagle nagyon nehezen kezelhető kutya, csak gyakorlott kutyatartók tudnak vele bánni. szereti nem azt csinálni amit a gazda mond/tanít :) és nem is valami nagy testű kutya.

igazán szétnézhetnél egy menhelyen, igaz ott elkérik legalább a chip árát, de szerintem garantáltan megéri :)

2011. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de a környéken nem tudok menhelyet, és ugye haza is kell csori kutyát hozni. Amúgy mennyibe kerül a chip?
2011. júl. 16. 23:25
 6/25 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2011. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
ezek aranyosak így felnőtt szemmel, de kissé félelmetesek :)
2011. júl. 16. 23:29
 8/25 anonim ***** válasza:
Pedig a boxer az nem vérmes kutya:).Bár ki tudja milyen beütései lehetnek a kutyának,hisz nemtudni kivel szűrte össze a levet.
2011. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szép tőled, hogy ajándékként fogadnád el a kutyát.

Tudod, menhelyeken is jól jön a kivitt kutyáért cserébe akár táp, gyógyszer, netán némi készpénz, annak jelélül, hogy értékeled azt, tartották, netán gyógyították, stb.

Az is sajnálatos, hogy a szomszédodban nem lelsz kedvedre való ebet. Így kénytelen lennél utazásra is költeni. Sajnos a chip legalább 5000 Ft. Az oltásokról meg ne is legyen említés- nem olcsó mulatság. Márpedig kiskutyákat oltatni kell, sorozatban.

2011. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Pfff, még én vagyok leszólva??? Nem az utazás költségein van a hangsúly, hanem egy kutyát nem buszozgattathatok napokig!!!! Elég sajnálatos, hogy valaki képes lenne ilyenre! Nyilván ha neked nem esik le, hogy miért is van gáz az utazással, akkor te is!
2011. júl. 17. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!