Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászom nem hegyezi...

Német juhászom nem hegyezi mindig a fülét (lent) Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
van egy 3-4 éves német juhészom. már állatorvoshoz is elvittem. adott 1 öblitőt rá meg egy fülcseppet(surolan a neve) ezzel szoktam kezelni neki. de jelentős változás nincsen neki. de ez már 2-3 éve ilyen. tud valaki erre megoldást?
2011. júl. 16. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik kutya se hegyezi mindig a fülét, csak ha neszt hall, Ha a hallásával minden oké, akkor mi a probléma?
2011. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt értem amit mondasz. helyesbitem a kérdést csak az egyik fülét nem hegyezi mindig. és sokszor odajön hozzám hogy csináljak vele valamit
2011. júl. 16. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. Aki belenéz a fülébe, aki mintát vesz belőle, aki elküldi laborba, hogy pontosan megállapítható legyen, mi is a baj a kutyád fülével.
2011. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval az a doki szart nem csinált
2011. júl. 16. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kutyád azért megy oda hozzád, hogy csinálj vele vmit :D

Az meg, hogy az egyik füle lekonyul, szerintem nem baj, kiskorában lehet nem porcosodott be rendesen, vidd el egy másik állatorvoshoz, és kérd meg, hogy nézze meg, szervileg rendben van e.

2011. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már ilyen marad , nem elég erős a porc a fülében és nem áll fel, nem ritka eset.Vagy még ami lehet hogy szétcsípték a legyek a kutya fülét , és a vége visszakonyul emiatt, sajnos ilyet is láttam már.Ennyi tudok tippnek adni de ettől függetlenül viheted dokihoz , akár többhöz is.
2011. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Törzskönyvezett, fajtatiszta Német Juhász?
2011. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

ma 08:28

Nem mindegy? Extra tenyészetben is bőven van fülhibás egyed.

2011. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem törzskönyvezett. de fajtiszta meg vannak már kicsik is tőle. de azoknak nincs gond a füleivel. mert a kutyám egy 3-4 éves szuka kutya.
2011. júl. 20. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!