Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van? Lehet neki...

Mi baja van? Lehet neki valamit adni? Ugye nem hal meg?

Figyelt kérdés
Kb. másfélhete hoztunk el egy drótszőrü magyar vizslát (huba) a menhelyről. már az első nap észre vettük hogy néha rohamszerüen elkezdi hörögve venni a levegőt. Gyorsan, hangosan. Azt hittük majd elmúlik de nem múlott sőt.... Van még egy kutyánk szintén vizsla csak ő sima szőrű beteg lett nem ugyan az a baja de nagyon aggódom miatta. Ő roszzabb állapotban van a múltkor lázas is volt meg mindig taknyos az orra van amikor rá is szárad az orrára (zöld színü). És ráadásul tegnap előtt óta hubának olyan a széklete mint a víz. Sajnos csak jövő hónapban lessz pénzünk állat orvosra és mindennek tetejéba én is beteg lettem hasonló tüneteim vannak mint tamásnak (bár nem vagyok biztos benne hogy a kutyáktól kaptam el valamit)
2011. júl. 17. 02:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jövő hónapban már késő lesz, most vigyétek orvoshoz...amúgy sem értem, minek vesztek magatokhoz kutyát, ha annak az egynek az ellátása is gondot okoz, ami van...a menhelyen keresztül vegyétek fel a kapcsolatot a menhely állatorvosával, hátha olcsóbban ellátják v. kérjetek részletfizetést a dokitól
2011. júl. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amúgy van pénzünk csak most vettünk autót de mindeképpen elviszem orvoshoz és megfogadom egyik ismerősöm tanácsát hogy menhelyről nem szabad kutyát hozni
2011. júl. 17. 04:03
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
az ismerősöd szimplán hülye...meg ti is, ha nem viszitek orvoshoz az ebeket...
2011. júl. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

off:

szüleidnek csak annyit üzenek, hogy nem volt túl bölcs döntés megvenni azt a kocsit, hogy ennyire kiköltekeztetek, hogy nincs mondjuk 4-5 ezer forintotok

2011. júl. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy hasmenéses, lázas kutyát 1 hónap múlva már nem kell orvoshoz vinni, sőt etetni sem kell addigra.

Egy biztos, én inkább nem ennék de ha már kutyám van akkor annak a gyógyitása mindennél fontosabb.

2011. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előzőek írták. Ezzel azonnal állatorvoshoz kell menni, mert jövő hónapban már nem valószínű hogy fogsz vele menni. A sok fosástól ki is száradhat, de infúzióra csak az orvos tudja kötni.

Részletfizetés állatorvosnál, barátoktól, rokonoktól kölcsön kérni egy kis pénzt és irány a doki. Mindkét kutyával!

2011. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kihoztok a menhelyről egy kutyát és még arra sincs pénzetek hogy elvigyétek állatorvoshoz? De kocsira van pénz! Az nem baj hogy meghal a kutyátok! 4-5 ezernél biztos nem drágább az állatorvos! De ha megbeszélitek az orvossal biztos meglehet egyezni a fizetéssel kapcsolatban! Nálunk is volt ilyen agy egyik felét kifizettük akkor, a másikat következő hónapban adtuk meg!
2011. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 panettone ***** válasza:
100%

??? menhelyról nem szabad kihozni kutyát???

Akkor miért onnan hoztátok?

Jajj csak nem onnan volt ingyen?

Egy oltott chipezett és ivartanaított menhelyi kutyára a menhely többet költ mint a szaportó bármelyik kölyökre...én nem ismerlek így ezt csak feltételezem, de nem vagy normális. Még az is jobb lenne annak a kutyának ha visszakerülne és keresnének neki olyan gazdit aki meg s becsüli és nem ingyen jótanáccsal akarja megúszni az állatorvosi költségeket.

2011. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
biztos megoldható a részlet fizetés az állatorvosnál mi már rég egy dokihoz járunk és mikor nincs úgy pénzünk akkor azt mondjuk később be viszük ő felírja és mi be is visszük becsületesen..
2011. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 09:56

Tudod, az a menhely is megérne egy misét, hiszen beteg kutyát adott ki úgy, hogy nem világosította fel a gazdát róla.

2011. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!