Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HOgyan szoktassam a 9 hetes...

HOgyan szoktassam a 9 hetes beagle kiskutyám, és a 4éves palotapincsim a vízhez? Azt akrom hogy s

Figyelt kérdés
azt akrom hogy szeressék a vizet,és tóban is úszkáljanak. amikor a kiksutyát beleteszem egy 1-2 centis bízbe, akkor benne ál de utána kiszáll. mit tegyek?:DDDD
2011. júl. 17. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
csalogasd be játékkal vagy juti falattal hogy jó dolognak vegye az úszást..fontos hogy ők se egyből szokják meg a vizet mind az ember pl ha tóba akarod vinni akkor menj be te is vagy csak a térdedig érjen a víz addig menj be fogd a kutyust és előbb óvatosan erezd be a kutyust előbb a lábát várj egy kicsit hogy szokja aztán mindig egy kicsit lejebb végül tedd bele teljesen a vízbe.... én kutyám tóba nem menne be de patakokba ahol kicsi a víz ott szívesen belemegy nem kell unszolni hogy belemenjen a medencénkbe viszont amit leírtam azzal a módszerrel tettem be..
2011. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mind ahogy előttem is irták, jutalomfalattal játékkal. De ha ez sem sikerül várj picit vele. Ha utána sem, akkor inkább hagyd, majd ha akar bemegy a vizbe.
2013. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!