Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondor és Puli együtt?

Komondor és Puli együtt?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy jól meglennének együtt. A kérdésem az, hogy mivel a puli sokat ugat, a komondor pedig nem és a komondor a "főnök", akkor ez valamit változtat-e a puli sok ugatásán? Esetleg háttérbe szorul, nem ugat annyit? Van valami köze hozzá? Egyébként még egyikük sincs itt, egyszerre jönnének kölyökként. Előre is köszönöm.
2011. júl. 17. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A régi időkben ez bevett dolog volt. Mindkét kutya hasznos volt a háznál. A kisebb kutya éberebb, ugatásával jelezte a nagyobb kutyának, hogy jöjjön intézkedni. Tehát hasznos a két kutya együtt, de az ugatás mértéke neveléstől és foglalkozástól függ, nem sok köze van a másik kutyához.
2011. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha egyszerre mennek hozzátok kölyökként nem lesz probléma bár ha mind2 kan lesz akkor lehet felnőtt korban rivalizálás..

ha mind2 szuka vagy egyik kan másik szuka akkor nem lesz gond viszont utobbinál ivartalanítás el engedhetetlen..hogy ne legyenek kölykök..

2011. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez változtatna az ugatáson, ha ketten vannak. Viszont abban ne légy olyan biztos, hogy a komondor lesz a főnök, ugyanis ez nem csak a mérettől függ :)
2011. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írja, ne hidd, hogy a nagyobb a főnök.:) Láttam már olyan párost, ahol a kis padlócirkáló úgy helyretette a nagy kutyát, hogy csak na.:D A kutyák jelleme dönit ezt el.:D És szerintem sem lesz baj, ha együtt nőnek fel, tényleg csak ha mindketten hímek.
2011. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!