Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám, tanácsok?

Beteg a kutyám, tanácsok?

Figyelt kérdés
Már 4 napja nem eszik, első nap hányt párszor, hasmenés nincs, sőt egyáltalán nincs széklete. Inni iszogat de nem sokat. Állatkórházba hordjuk minden nap. Szurit kap antibiotikumot meg gyulladásgátlót. De semmi javulás. Nagyon bágyadt csak fekszik.
2011. júl. 17. 11:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és érdekes hogy láza nincs, a doki szerint gyomor vagy bélgyulladás.
2011. júl. 17. 11:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mégrezés lehet.... talán rendbejön... az ovosok mit mondanak?
2011. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most látom a hozzászólást, ha nem mérgezés akkor jobbak az esélyei, de ha legközelebb viszitek kérdezz rá a dokitól Én szorítok :)
2011. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár éve az én kutyámnak is volt egy bélgyulladása, ő sem evett jó pár napig a kezelés ellenére sem, 4 nap még nem olyan sok. Calo-Pet pasztát vegyetek neki, nagyon tápláló, ebből ha csak egy kicsit is a szájába tudsz erőltetni az már jó. Ha iszik az jó jel, az én kutyám azt se nagyon csinálta, de azért megpróbálhatod fecskendővel is itatni, ha úgy látod nem iszik eleget.

Kínáljátok a kedvenc ételeivel, hátha enne valamiből pár falatot(pl csirkehús, felvágottak).

2011. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt a pasztát hol tudok neki venni? állatboltban tartanak?
2011. júl. 17. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt labor a kutyának? Miből állapította meg az orvos, hogy gyulladása van? Ha semmi változás a kezeléstől, ragaszkodni kellene egy vérvételhez.
2011. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt labor, csak mondta hogy szerinte az. Holnap ha megyünk kérni fogom.
2011. júl. 17. 18:51
 8/9 A kérdező kommentje:
ma megműtötték, egy diót vettek ki belőle. Reméljük most már rendbe jön. Köszi a válaszokért.
2011. júl. 18. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerencséd volt, még időben operálták talán. Probléma mentes felépülést kívánok Nektek.

Tudod, amikor egy doki csak találgat, ott gáz van. Ha nem biztos a dolgában, a jó orvos labort és UH-t csinál.

Egy ilyen esetben ,ha a dió a bélben akadt volna el, minden perc számít.

2011. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!