Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lessz tőle baja?

Nem lessz tőle baja?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok a kutyám miatt mert este nyitva haggyuk az ajtót és bejött a szobába a kutya és megevett a zöld művész tubusos olajfestékből egy kicsit... Már 1 adag kakija volt és részenként zöld színű. Nem hasmenése volt... Amúgy a kutya 3 hónapos és kuvasz lajaka keverék. Eddig tök normálisan viselkedett...
2011. júl. 17. 12:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem lett hasmenése hanem kakija
2011. júl. 17. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
hívj fel egy állatorvost hogy mi a teendő... sok vizet itass vele..
2011. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mi kutyánk medencéhez való alga ölőt ivott meg elvittük orvoshoz kapott hánytatót meg vmi olyan gyógyszert amitől ment a hasa..jó mondjuk mi már az nap elvittük orvoshoz...ha elvinnéd szerintem a te kutyud is ilyeneket kapna hánytatót meg hashajtót ami kutyáknak van..de azért a biztonság kedvéért hívd fel az orvost ja az első voltam
2011. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel az állatorvost!!!

Mérgezésnél amúgy lehet tejet itatni a kutyával vagy széntablettát adni neki.

2011. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!