Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden hirtelen mozdulattól...

Minden hirtelen mozdulattól fél a kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem voltunk otthon egy hétig és oda adtuk egy idős párnak akinek van egy tacskójuk. Mikor visszakaptuk minden hirtelen mozdulattól megilyedt.Pedig sose bántjuk...
2011. júl. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor akire bíztátok azok tettek olyat még ha nem is szándékosan hogy a kutya megijed...én azért rá kérdeznék hogy hogy viselkedett velük meg ilyenek én megmondanám azt is hogy amikor még itt hagytátok nem volt ilyen félős...
2011. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az utcáról fogadtunk be egy kutyát,és ő is félt mindentől. Jó ő nem csinálta ez meg minden és egy nagy baj., mert akkor valamit csinálhattak amitől megijedt. Nem is kell fojamatosan nagy haggal lenni. Elég egy hirtelen magas hang a tv-ben pláne ha idős a házaspár, és kész a baj. :/ Én is azt ajánlom hogy kérdezz utána.
2011. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bízzál benne, hogy idővel elhagyja. Ha visszakerül a megszokott közegébe, valószínűleg el fogja felejteni azt az egy hetet. Azt a házaspárt pedig kerüljétek nagy ívben . Elképzelhető, hogy a saját kutyájukkal nem jött ki a tietek és e miatt bántották.Hiába kérdezel rá, úgy sem fogják elismerni, hogy miként bántak a kutyával.
2011. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából imádta azt a kutyát ami ott volt. ezért is mertük rájuk bízni.biztos hogy nem bántak jól vele mert amikor visszakaptuk és kaját adtunk neki mindent megevett amit csak talált pedig a házaspárnak nem csak kutyakaját de pénzt is adtunk... és ez már 1,5 hónapja volt...
2011. júl. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!