Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van az, hogy ezt csinálja?

Mitől van az, hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Van Dézynek kutyapelusa és miután rápisil a fejével mintha össze akarná hajtani,vagy mit csinál ilyenkor??
2011. júl. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

El akarja ásni, mintha valamit a földbe dugna.

Valószínűleg irritálja az illata. Volt olyan kutyám, amelyik véletlenül hasmenéses állapotban bepiszkolt a kennelbe és , mivel volt földes darab is, onnan betúrta, betakarta az egész kupacot.

2011. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de azért légyszi írjatok még! :)
2011. júl. 17. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
amit az első írt..el akarja tüntetni a pisijét..kint az utcán/kertben is ezt csinálja??? amúgy tuti az hogy elakarja tüntetni..
2011. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utcán amikor a fűbe pisil nem csinál ilyet,nincs kertünk sajna emeletesben lakunk a negyediken... :( De akkor ez tök édi,hogy így el akarja tünteni,nem tudtam miért csinálja :)
2011. júl. 17. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kutyapelenkát kellene használni hanem sétáltatni rendszeresen Dézykét...! nem normális, hogy egy kutya a saját lakó-, pihenőhelyén végezze el a dolgát ezt minden kutya tudja az embernek mikor esik már le?!
2011. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
22:57 Köszi kedves válaszodat,nem lettem okosabb, a helyzetet inkább csak te értetted félre... Dézyke napi 2× sétáltatva van csak mivel nem bírja ki a pisilést a következő sétáig azért van neki pelusa... tehát csak ha már nagyon nem bírja ki..nem kéne ilyen gúnyosnak lenni és lekezelőnek meg rosszindulatúnak,normálisan feltettem egy kérdést és normális választ is várok rá ha ezt nem tudod megtenni akkor ne írj. Köszi.Várom a tövábbi értelmes válaszokat! :)
2011. júl. 17. 23:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!