Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hányt az előbb a kutyám....

SOS! Hányt az előbb a kutyám. Ötször egymás után. Sárga habos cuccot. Mitől lehet? Vigyem orvoshoz gyorsan?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyomorsav... ha iszik eszik rendesen nem biztos, hogy kell orvos. Nézd meg a lázát, ha láza van akkor nemárt vagy ha van olyan méreg amit megehetett. De nyáron gyakrabban szoktak savat hányni a kutyák.
2011. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
...méreg?
2011. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaj, hát az nem jó jel. :S én is méregre tippelnék. ha súlyosbodik vidd azonnal állatorvoshoz.
2011. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha házikoszton él,akkor túl zsíros kaját evett.Szerintem nem lesz semmi baja.Ha levert lesz csak akkor vidd el orvoshoz.De akkor mindenképp!
2011. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mérget nem ehetett, nincs elérhető helyen semmi ilyesmi. Eszik, iszik, azzal nincs gond. Most hányás után is volt étvágya. Tegnap viszont büfizett párat, amit amúgy nem szokott. Akkor ez a gyomorsavas probléma lehetett? Nem is tudtam, hogy nyáron több gyomorsavat hánynak.
2011. júl. 17. 22:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem házi kosztot eszik amúgy. Száraz tápot kap többnyire.
2011. júl. 17. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy gond lenne, de azért figyelgesd! :) Az én kutyám is néha egymás után öklendez fel ilyen habot, de szerintem ez természetes.
2011. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 compactegon ***** válasza:
enyém is szokott ilyet, ráadásul gusztustalanul nyúlik is :) legfőképp akkor, mikor kicsit sok ágat vagy füvet evett.
2011. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi után kihányta magát nem volt semmi baja hála az égnek. Az én kutyám is imád füvet rágni, meg az ágakat is megeszi. De olyankor kutya baja:) Lehet hogy most azért hányt mert nem evett? Mármint ilyesmit. Meg kaját is később kapott picit.
2011. júl. 18. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Békát nem nyalhatott meg?
2011. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!