Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már kimondták az új ebrendelet...

Már kimondták az új ebrendeletet? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

3 kutyám van. Egy fajtamentőktől hozott vizsla, egyelőre ideiglenesben,de tervbe van az örökbefogadása,egy utcáról mentett pincsi,és egy berni. A berni,és a vizsi chipes, a vizsi jövőhéten, a berni is hamarosan ivartalanítva lesz. A pincsi is chipezve lesz,de ő már nem bírná az altatást.

Ha életbe lép az új törvény,elveszik az egyik kutyámat? Én nem adom oda senkinek,a kezét levágom aki el akarja vinni bármelyiket is. MIt tudok tenni?


2011. júl. 17. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem 4 kutyával rohangálsz az utcán, és lehetőleg ne büszkélkedj senkinek hogy neked 4 van.
2011. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Titanium9,

vedd a kezed magad elé és számolj: egy-kettő-három...

2011. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Elnézést, mit képzelek magamról hogy félre mertem olvasni, felháborító vagyok.
2011. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne mutatkozz a három kutyával egyszerre...sétáltasd őket külön-külön, vagy max. kettesével. Kerítést (ha kertesben laksz) csináltasd meg, hogy ne lásson be senki, hogy hány kutya van a kertben. Szomszédok ne láthassanak át.

Irasd a chpjüket + útlevelüket, oltási könyvüket külön külön lakcímekre (ismerősök, rokonok).

Ennyit tehetsz.

2011. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fantasztikus. És akkor ez már törvény?Szóval elvihetik az egyiket? Nem számít az ideiglenes befogadói szerződés,az ivartalanítás,chip,semmi,csak a létszám?
2011. júl. 17. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:

kedves Titanium,az én kérdésemre meg azt válaszoltad hogy sok a szóismétlés,ugyhogy elnézést szeretnék kérni hogy nem jól fogalmaztam,felháborító :)))


bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam,egyébként szerintem nem fognak mindenkit megvizsgálni hány kutyád van.

2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ne, már azt is meg akarják szabni hány kutyám legyen? Nekünk is három van, és jelentem, három is marad.
2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A következő választáskor elmégy szavazni és nem a jelenlegi törvényhozókhoz teszel x-et.

Addig más nevére iratod az egyik kutyát.

2011. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát,akkor az lesz. Aztán akiknek nem tetszik,az kinyalhatja. 3 kutyám van,s 3 is lesz. ennyi. ha személyesen a kormányfő jön érte,akkor se viszi innen senki.
2011. júl. 17. 23:48
 10/11 anonim ***** válasza:

mi ez az új rendelet??:O nekünk 6kutyánk van..:D

most előre haldoklom,hogy lesz chips adó!

mondjuk elég nagy laskásban élünk 340négyzetméter..de valaki mondja meg mi ez az ebrendelet?

2011. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!