Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem fog megvakulni a...

Ugye nem fog megvakulni a kiskutya?

Figyelt kérdés
A bal szemét megcsípte egy szúnyog, vagy egy légy. Nem nagyon tudja kinyitni, zöldes váladék folyik belőle, és a kötőhártyája is olyan, hogy a fél szemgolyóját befedi. Három napja kezelem neki kamillaoldattal, azóta valamivel jobban néz ki a szeme, de félek, hogy nem fog teljesen rendbejönni. Négy hetes vizsla kutyusról van szó. Tanácsok?
2011. júl. 18. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha még nem tetted volna meg, azonnal vidd orvoshoz.
2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk esetleg egy állatorvosi vizit? Hm?
2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Emy1991 ***** válasza:
Nem tudom,hogy mit tudnál vele kezdeni. Miért nem viszed el az orvoshoz? Ő lehet jobbat adni, mint a kamilla. Szerintem a kamilla kevés ide. Nem tudom, hogy mennyire csúnya,de szerintem vidd el.A kutyusok elég szívósak, nem hinném hogy megvakulna.De én sajnos nem vagyok doki
2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

vidd orvoshoz!!! a kamillánál biztos erősebb gyulladás csökkentőt tud adni ami kutyáknak kell...így látatlanban senki nem fogja meg mondani hogy rendebe jön e vagy nem...orvoshoz minnél előbb vidd el..


remélem meggyógyul!!

2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos most elvinni orvoshoz, mert nincs rá pénzem.:S de ahogy észrevettem, sokat javult a szeme. már rendesen ki tudja nyitni, és kevésbé váladékozik.
2011. júl. 18. 12:00
 6/21 anonim ***** válasza:

minimum, hogy egy Septosilt vegyél. 1100 ft.antimiotikum, gyulladáscsökkentő, vény nélküli.

finoman kend a szemébe, nagyon sokat fog javulni.

2011. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
és még egy, legyen otthon mindig kalcuim ampulla, ha valami megcsípi, azonnal meg kell vele itatni.íztelen, úgy, hogy megissza, és elkerülheti az allergiás roham.
2011. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Kell neked az a kiskutya? Nálad született, hogy 4 hetesen ott van? Most nincs orvosra pénz, miként oldod meg a kötelező oltásokat? Féreghajtás volt-e nála már?
2011. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Az utolsónak igaza van. Csak akkor szabad állatot tartanod, ha anyagilag is vállalni tudod, ami nem kevés.
2011. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
de utolsó! Kezelia szemét, tehát ne egy utolsó szemét láda. akkor lenne az ha semmit nem csinálna vele csak hagyná majd lesz valami .Egyáltalán nincs igaazd. Nincs rá most pénze, én emgértem oké, sok emebrnek nicns sajnos a maii világban de becsülendő h legalább kamillázza folyton, és törődik vele!!!
2011. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!