Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szeditek ki a pisi...

Emy1991 kérdése:

Hogy szeditek ki a pisi szagát a szőnyegből?

Figyelt kérdés

Próbáltam Domestossal, Venissel, barátnőm mondta,hogy az alom szagtalanító se sokat ér. Tudtok valami ötletet?


Köszönöm


2011. júl. 18. 11:53
 1/8 anonim válasza:
teszel a szivacsra egy kis mosogatószerzt azt utána meg befújod dezodorral
2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer a kutya lepisilte a szőnyeget. Én kihipóztam. A pisiszag el tűnt de nekem az volt a szerencse hogy birkabőr volt fehér így nem fakult ki a hipótól.
2011. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen emberi dezodor jó? És nem fog bűzölögni az egész ház? Ki fogom próbálni. Köszönöm. Más tanácsot is elfogadok.
2011. júl. 18. 11:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, de a színes szőnyeget nem szerencsét hypózni :D
2011. júl. 18. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ecetes víz! Minden szagot elvesz, aztán az ecetszag is kiszellőzik. Utána mehet rá valamilyen illatosító, de először ecet!
2011. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna. Kiváló szagtalanító.
2011. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Mindet kipróbálom :D
2011. júl. 19. 17:10
 8/8 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy mosószeres vizzel felmosom a pisis részt a szőnyegen kinyitom az ablakot hagyom fél óráig hogy kicsit kiszellőzzön majd bezárom az ablakot ráfújok parfümmel hagyom hagy legyen illatos majd megint kinyitom az ablakot hogy ne legyen az egész ház parfüm illatú!
2016. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!