Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem kapnak így hőgutát?

Xnorkax kérdése:

Nem kapnak így hőgutát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kutyám és a két macskám egész nap a teraszon fetreng, ahol nagyon meleg van. A lakásba sajna nem jöhetnek be a szüleim miatt, csak a teraszra. Sohasem akarnak ki menni, még ebben a melegben sem, holott az udvar tele van nagy fákkal, a kutyámnak is van kutyaháza, ahol hűsölhetne, a cicáknak is van helyük, ahol tök jó hideg van, de nem, ők a teraszon fekszenek egész nap. Próbáltam már, hogy kicsuktam őket, de akkor meg ott álldogáltak az ajtó előtt majdnem 20 percet a tűző napon, így inkább beengedtem őket.

A kérdésem az lenne, hogy ugye így nem kaphatnak hőgutát?


2011. júl. 18. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
de igen.. locsoljátok fel a teraszt rendszeresen ha nagyon meleg van és mindig legyen előttük friss víz
2011. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vizük természetesen van. nálunk a terasz nem ilyen kinti, hanem rendesen be van rendezve, van járólap meg minden úgyhogy a locsolás esélytelen. :S
2011. júl. 18. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog hőgutát kapni, ha nagyon nem birja már, le fog menni a kertbe, a fák alá.
2011. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A miénk is állandóan a napon fekszik. Ha behívom az árnyékba, duzzog és két perc múlva visszafekszik a napra. Az is érdekes, hogy bent a lakásban amikor a nyitott ablakon besüt a nap a padlóra, akkor is oda fekszik. :) Sztem ha ők maguk akarnak ott lenni, akkor nem lesz bajuk.
2011. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ebben bíztam, köszi a válaszokat. :D
2011. júl. 18. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
A cicák nekünk mindig a teraszon vannak és egynémelyik már úgy liheg néha, mint egy kutya...Én is abban bízom, hogy tudják mit csinálnak.
2011. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ők is szokták azt csinálni. Az egyiknek, az idősebbnek az a heppje, hogy még be is bújik a kutyám plédjébe. :O
2011. júl. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!