Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KUTYASULI hogy legyen 3...

KUTYASULI hogy legyen 3 kutyával? Kb. mennyibe kerül egy óra? A Budekeszin lévő kutyasuli mennyi?

Figyelt kérdés

Van 3 kutyám:

-1,5 éves menhelyi szófogadó szelíd szuka,

-1 éves szuka - tudja, hogy nem szabad, de megteszi, hízelgéssel akar kiengesztelni

- 4,5 hónapos Közép-ázsiai kan most kezd elszemtelenedni.


A KÁJjal mindenképp megyek kutyasuliba, de vigyem-e a másik két szukát is?...


a 1,5 évessel nincs különösebb gond, behívható, szelíd, az 1 éves már inkább szófogadatlan.


A problémám az, hogy ha együtt sétáltatom őket (pórázon) bekattannak...

Valahogy bekapcsol a falka ösztön (?) és a neveletlen szuka szinte semmilyen kutyával nem szimpatizál, megugatja őket, erre az egyébként békés többi is rákezd...

(ezt csak a kan érkezése óta csinálja.)


De lehet egyáltalán 3 kutyával elmenni kutyasuliba?

(már kérdeztem a sulivezetőt is, de még nem kaptam választ, kíváncsi vagyok, nektek mik a tapasztalataitok, hogy érdemes csinálni...)


HA KÜLÖN-KÜLÖN VAGYOK VELÜK, HALLGATNAK RÁM, de ha együtt vannak, káosz minden.


Lehet, hogy az én kisugárzásommal is baj van, hogy olyankor feszültebb vagyok?...


(nem én akartam a KÁJ-t, a két szukával nagyon jól elbírtam, csak hát apám ragaszkodott hozzá, de nem ér rá foglalkozni vele (olyan, mint egy nagy gyerek...), naná, hogy az is rám marad, de 3 kutyával már nagyon nehezen bírok.)


Alapból mások az igényeik...

Mivel faluszélen lakom, biciklivel sétáltattam a szukákat, imádnak futni.

Rasid nem futhat, őt muszáj pórázon. Akkor a többit is, mert ha ők futnak, a KÁJ is akar...

Idővel pórázhoz szoknak? Néha olyan szép hármasfogatban mennek, olyankor jó rájuk nézni...


Bocsi a kisregényért, remélem, kihámozható a lényeg!


Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. júl. 18. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
házhoz is lehet trénet hívni:)
2011. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem 4 kutyánál segített ő www.kutyasuttogo.com

iskolai keretek között nem tudom, hogy lehetne egységes falkát kialakítani és az otthoni hibákat kijavítani ott csak engedelmességet tanítanak és általában nem azzal van a baj

2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!