Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek túl sok? Hogyan...

Szerintetek túl sok? Hogyan tartsam tisztán másképp?

Figyelt kérdés

Francia Bulldog kiskutyám van. A házban van velünk bent, velem alszik. Most hogy itt a jó idő, napközben mikor kint vagyok, kiszokott jönni velem és játszik a németjuhász kutyával. Mivel eléggé meleg van, ahogy locsolok, teljesen összesaralja magát. Mivel csupa kosz lesz mindig, így mikor jön be enni meg aludni, leszoktam fürdetni. Előző héten minden nap fürdettem. Párom azt mondja, nem kellene minden nap fürdetnem...A kutya úgy veszem észre élvezi, mindig nyugodtan végigüli.

Előre is köszönöm a válaszokat!

22/L


2011. júl. 18. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sima vízzel fürdeted, akkor nyugodtan, a sár és kosz úgy is lejön. Viszont samponnal tényleg nem kellene, mert kiszárad tőle a bőre.
2011. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első jól írta. A sima víz nem árt neki.
2011. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!