Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben v. Debrecen...

Debrecenben v. Debrecen környékén van olyan menhely, ahol pl. nyáron lehet menni segíteni sétáltatni etetni stb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:15
 1/4 Tyler913 ***** válasza:
En nemreg talalkoztam egy sraccal,akik Debrecen kornyeken (talan Hajduboszormenyben) uzemeltetnek egy menhelyet.Ahogy a beszelgetesbol kiderult,nem artana nekik nehany onkentes,mert mar annyi a befogadott kutya,hogy nem birjak oket rendesen setaltatni.Ha szeretned,es raer par napot,elkerem a srac elerhetosegeit,biztos szivesen venne,ha onkenteskednel naluk.
2011. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tyler913 ***** válasza:
javitas: egy sraccal,aki a csaladjaval uzemelteti a menhelyet
2011. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van. Ezt onnan tudom, hogy engem is hívtak.

Kutyasétáltatás, kenel takarítás a fő feladat.

Viszont, arra már nem emlékszem melyik menhely volt. Talán ez az: [link]

Minden esetre próbálkozz meg néhányal amúgy sincsen sok. Biztosan sikerülni fog.

2011. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Derecskei menhely: [link]

Püspökladányi menhely: [link]

Hajdúböszörményi menhely: [link]

Szerintem a debreceni van a legközelebb hozzátok, de azért ha gondolod nézd meg a többi Hajdú megyei menhelyet is. Sok sikert!

2011. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!