Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van ebből a kutyából!...

Elegem van ebből a kutyából! Nem bírom már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan elszed valamit és szétrágja. Nem tudom olyankor elkapni. Ma már 2 bugyimat dobtam ki mert elvette és szétrágta. Most épp kint rágja a mosogatószivacsot, tiszta kosz minden, pedig épp most takarítottam. De inkébb bezárkóztam, hogy ne is lássam nem bírom már elviselni állandóan csak ezt csinálja. Bármit talál ellopja. Kaját főleg, de nem csak. Cipőket tönkreteszi. Nem bírok vele. Kikészít idegileg. Mit csináljak??

Odadni nem fogom senkinek, mert amúgy imádom de ilyenkor teljesen kikészít, az előbb már alig kaptam levegőt olyan síró és dührohamot kaptam mikor megláttam hogy most meg a szivacs van a szájában. 2 naponta kell vegyek újat, mert mindig szétszedi.


2011. júl. 19. 11:44
1 2 3
 21/23 lovelyne ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:01


Nem haragszok mivel csak az irigy ember mond ilyet!:))) csak nyugodtan jól esik!:D

És azzal pl mi bajod van ha kizárom a kutyát?:D Szedje szét a bútorokat is? Te biztos örülnél neki nem?Amikor bikiniből is az olcsót veszed!:D :DInkább megelőzöm a bajt ezzel!Mindene megvan imádom szeretem!De amikor nem vagyunk otthon nem akarom, h kedvére járkáljon a szobákban!Kint van a helye, játéka, kajája, azt a 4 órát amennyit távol vagyok kibírja szerintem!:)

2011. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Kérdező, én a válaszolók válaszaiból szemezgettem, mert volt aki azt javasolta, hogy vidd menhelyre.....
2011. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 ikszdéé31 ***** válasza:

Olvastam itt olyan választ, hogy fröcsöld le vizzel..!!!! SZÓ SEM LEHET RÓLA!!! mi is ezt tettük a bernipásztorunkal, és onnantól kezdve utálta a vizet...megfürdetni sem lehetett....!!!! és sosem menj utána...!!! neked kell lenni a falkavezérnek, szóval neki kell utánad menni. küldök egy kinket, itt sok hasznos tanács van :)



[link]

2011. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!