Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha nyuszít?

Mit csináljak ha nyuszít?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos kiskutyám, és mivel most került ide még nem lehet az udvaron az oltások miatt egyedül. Ezért is alszik bent a házban. Viszont a nappaliba nem mehet be, ezért el is torlaszoltuk, és ha még nem aludt el mi meg tévét nézünk, nyüszít mert be akar menni. Ilyenkor hagyni kell egyedül, hogy magától nyugodjon meg, vagy pedig meg kell simogatni és megnyugtatni?
2011. júl. 19. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyni kell, meg ne simogasd, mert akkor rájön, ha nyüszít akkor több figyelmet kap, hanem had nyugodjon le, csak a figyelmed kell neki, de rá se nézz! :
2011. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) Igaz nehéz lesz csak úgy hagyni őt, de nem lenne jó ha egyfolytában nyüszítene...
2011. júl. 19. 17:40
 3/4 sabrina99 ***** válasza:

Egész nap foglalkozz vele, ha van időd rá, és fáraszd ki. Dobáld neki a labdát, hogy visszahozza. Próbáld meg elterelni a figyelmét. Ha kellőképpen törődsz vele és kifárasztod akkor ha eljönne a lefekvés ideje meglásd aludni fog.


Nálunk ez be vállt.

2011. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, csak az a baj, hogy este nem mindig tudom kellő képpen kifárasztani, mert én már fáradt vagyok:)...
2011. júl. 19. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!