Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kilós a puli kutyátok?

Hány kilós a puli kutyátok?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy a hím puli átlagos súlya 13-15kg. Ez pontos? A mi kutyánk tíz kilós és csak most lesz 4 hónapos. Egyáltalán nem kövér, fajtiszta. Hány hónapos korig nőnek?
2011. júl. 19. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
talán 1 éves korukig nőnek. és igen, a puli átlagos testsúlya 15 kiló körüli.
2011. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi pulink 16 kg. zsinóros szőrű 1 éves. Lehet h nem jó a mérleged állatorvosnál kell mérni a kutyát,nem szobamérlegen!
2011. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szobamérlegen volt mérve.. rendes nagy mérlegen amit apám a munkájához használ kint. Pontos a mérleg különben nem tudna dolgozni :) Tíz kiló. 3 hete 8 és fél volt. Soknak hangzik... amikor állatorvoshoz vittük két hónappal idősebbnek nézte mint amennyi.. Félek, hogy túl gyorsan nő.
2011. júl. 19. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
vigyázz vele nehogy keverék legyen,egy kicsit soknak tartom 4 hónapos pulinak a 10kg-ot
2011. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lattam a szuleit sokszor, ismerostol van a pulink..anyukaja fajtiszta fekete puli, apukaja feher. habar most hogy belegondolok apukaja is hatalmas.:) sovanyabb puli ugyh nem feltuno, de nagy. lehet hogy ra utott. na de koszi az eddigi valaszokat erdekelt hogy kinek mekkora a kutyaja ill. meddig fog meg noni az enyem mire szamithatok.
2011. júl. 20. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem az a kutya nem 4 hónapos :)
2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat en ott voltam 2 nappal a szuletese utan megnezni de lehet hogy te jobban tudod kedves utolso nagyon intelligens valaszado :) hat a kerdes leirasa ota hizott meg 3 kilot. 4 es fel honaposan 13kg :) volt azota allatorvosnal, a doki azt mondta kicsit nagyobb lesz mint az atlag, ha szedi a kalciumtablettakat minden renben lesz vele :) koszonom az eddigi valaszokat!
2011. aug. 4. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!