Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallgat egy kuvasz kutya a...

Hallgat egy kuvasz kutya a család minden tagjára?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy elhozunk egy 3 hónapos kuvasz kutyát. Nagyon szeretnénk, de félek is tőle. Annyi mindent olvastam már a fajtáról, amitől egyre jobban beleszerettem és meg is ijedtem tőle. Szóval megéri ezt a fajtát választani? Mindenképpen magyar szép családszerető, de védő kutyát akarunk!
2011. júl. 19. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha félsz tőle akkor ne ilyen kutyát vegyetek mert ha felnő akkor megérzi hogy ha félnek tőle és ezt ki is fogja használni..amúgy meg akkor fog mindenkire hallgatni ha mindenki foglakozik vele..nekem kistestű ebem van de ő csak rám hallgat mert én foglalkozok vele a legtöbbet én sétáltatom, etetem ,fürdetem ,tanítom..


ha mindenki kiveszi a neveléséből a részét akkor mindenkire fog hallgatni ez tőletek függ viszont a családokban mindig van egy ember akire jobban hallgat ez a kisugárzástól és hogy mennyit foglalkozott a kutyával attól függ..

2011. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem fizikai félelemre gondolt. (na most biztos nagy hülyeséget mondtam de mind1) A többiben viszont teljesen egyet értek!
2011. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj imádni fogjátok!
2011. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugi ha megléesz akkor nem fogsz tőle félni

amugy mamáméknak volt egy kuvasz akkor még kicsi voltam olyan 3-4éves mikor hozták nekik

az ő hátán lovagoltam is meg kezemből evett...

igazából mamámék nem tanítgatták csak apukám ha ott voltunk rénk annyira hallgatot hogy ha hívtuk akkor jött meg leült ha mondtuk neki

2011. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a Kuvasz nem az a vizslaféle kutya.Tehát nem igazán lehet úgy betanítani mint pl. egy Németjuhászt. Ettől eltekintve amint ott lesz nálatok 100% sőt 1000000% hogy imádni fogjátok. Sok szerencsét hozzá. =)
2011. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, igyekszünk "jól" felnevelni. Tényleg nem fizikai értelemben gondoltam, hanem a rossz dolgokra amiket a fajtáról hallottam.
2011. júl. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!