Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitcsináljak? /bővebben lent/

Mitcsináljak? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

A kiskutyám (4 hónapos,bichon bolognese) egyszerűen terroziálja a kismacskákat.Húzza a bőrétől,fülétől,lábától és fut vele.Már nem egyszer szoltunk rá,sőt testi fenyitéssel is próbálkoztam,jó most nem úgy kell elképzelni,hogy baltával futok utánuk,csak kétszer ütöttem a hátsójára,hogy tanulja meg,hogy nem szabad,azt se nagyot.Félek,hogy megöli őket.

Mi tévők legyünk?


2011. júl. 19. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a bichonok nem a macska szeretetükről voltak híresek volt egyik havanese kutyám aki már nincs köztünk ő se szerette a macskákat , most a bichon frise-m simán megtépné ha látna egyet


de mivel kölyök ezt még kilehet nevelni belőle..tegyetek rá pórázt és zárjátok meg amikor a macskát bántja egy 5 perc múlva hozzátok ki a szobából ha megint bántja akkor újra 5 perc szoba...megfogja tanulni mert a falkábóll való kizárás akutyáknál elég nagy büntetés sok gyakrolással nem fogja bántani a macskát de mivel még kölyök valahol kikell élnie a játékosságát sokat játszatok vele emelett amit meg leírtam az meg gyakoroljátok


sok sikert!!

2011. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Külön kell választani, nálam a westiem el volt kerítve tőlük. Szerintem szépen lassan kell egymáshoz szoktatni őket. De azt ne feledjük, hogy a kutya az kutya, a macska az meg macska.
2011. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,hogy irtatok

a szobás dolgot kipróbáljuk

ment a zöld kéz kettőtöknek

2011. júl. 19. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:

légy te a családfő-falkavezér az otthonodban!

családon falkán belül nincs erőszak, ezt minden falkaállat tudja és érti ösztönösen!

2011. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!