Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények erről a hirdetésről?

Vélemények erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 19. 20:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok roma,de azért ez egy kicsit sok szerintem,ennyire tulzásba vinni a rasszizmust.
2011. júl. 19. 20:51
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
és akkor mi van? fel hívja a figyelmünket erre a hátulütőre .. jobb megelőzni a bajt.
2011. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
mert szerinted egy kölyök kutya lehet rasszista vagy mi? :)
2011. júl. 19. 20:54
 4/20 anonim ***** válasza:
Hírdető jópofizik. Vannak ilyen emberek.
2011. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Engem az érdekelne, hogy a tenyésztőjük mit szól hozzá, hogy a eszetlenül szaporítják a törzskönyves kutyáit. Az meg nyilván hülyeség, hogy egy hat hetes kutya rasszista, nyilván ha cigány családhoz kerülne, hamar megváltozna a véleménye.
2011. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mokkacsino válasza:
100%

Nem vagyok rasszista. Van több roma ismerősöm akiket kedvelek is. De egyszer megesett mikor még volt kutyánk, hogy az amúgy nagyon jámbor és szelíd kutyám, amikor összefutottam séta közben az egyik roma ismerősömmel már ahogy közeledett , morogni kezdett, és nem is engedte a közelembe az illetőt. Inkább nem kezeltünk le. Biztos ami biztos.

Szóval nem biztos, hogy a hirdetés rasszista hangvételű akart lenni.

Ha az , akkor elítélendő, de ha nem akkor egy fontos figyelmeztetés a leendő gazdinak.

2011. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Eleve az egész hirdetés gyanús függetlenül a rasszista kijelentéstől.Egy tenyésztő nem ír ki árat pláne nem ilyen keveset.Törzskönyves kutyákról van szó.Állítólag.....Ez egy sima szaporító!
2011. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez a rasszista kutya pusztán amiatt van, hogy ismeretlen más fajta szagot árasztanak a más színű emberek, és ha kölyökkorban nem szokja meg, hogy ilyen is van, akkor lehet, hogy megugatja, mert nem érti, félelmet kelt benne. Az én kutyám a nyolcban nőtt fel. Jóban van a romákkal, a fekákkal, a ferdeszeműekkel mindenkivel, mert kiskorától megszokta őket.
2011. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Na már most: a kutyák közül sokan nem szeretik a cigányokat, és az arabokat, más a szaguk. A mi kutyáink is utálják a cigányokat sokkal jobban ugatnak rájuk, szinte acsarkodnak. Araboknál meg minden tele van cicával de kutyát csak külföldi családoknál láttam- persze nyilván van ellenpélda!!
2011. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagymamámék falun laknak. Nagyon sok kutyát neveltek már fel, és ők sose neveltek bele semmi ilyesmit a kutyákban, de tényleg ösztönösen mentek a romákra. Nem csak simán ugattak, hanem felborzolt szőrrel mentek dühösen a kerítésnek, ha ilyen emberek mentek el mellette.


Amúgy a hirdetéssel 1 gond van, hogy nagy valószínűséggel szaporító tette fel, mivel tenyésztők nem nagyon hirdetnek expresszen.

2011. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!