Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért van az hogy fekszik a...

Mért van az hogy fekszik a kutyám alszik nem jelez és fekve bepisil? Lehet azért mert sok vizet kap? (4hónapos óriás schnauzer)

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 23:13
 1/7 anonim válasza:
23%

Te is bepisiltél még négy hónapos korodban!

Akkor meg mit vársz egy állattól?

2011. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
idegrendszeri problémára utal sajnos. vidd orvoshoz és kutyaiskolát ajánlok de sürgősen!
2011. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
első, eléggé buta vagy...
2011. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az idegrendszeri problémára mit értesz?
2011. júl. 20. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Álmában nem lenne szabad bepisilnie, tényleg idegrendszeri vagy egyéb testi problémát feltételez.

Mindenképp vidd orvoshoz.

2011. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én kutyámmal is ugyanez volt...


8 hetesen mikor hozzám került, még csak este pisilt be, azt hittem azért, mert még nem szobatiszta. később kiderült, hogy dehogynem szobatiszta, csak álmában maga alá pisil... :( folyton pisis volt a feneke, aztán még váladék is jött belőle. spuriztunk dokihoz, megállapította, hogy felfázott. antibiotikum kúra, aztán elmúlt a váladékozás - de a bepisilés nem!

pár nap múlva megint váladékozni kezdett, újra doki, erősebb antibiotikum. és így tovább, 4 antibiotikum kúrát csináltunk végig (közben probiotikumokkal nyomtam, kefírrel, joghurttal, mert pont akkor fejlődött volna szegénykém legintenzívebben), de a kutya még mindig bepisilt.


és utána derült ki, hogy nem egy makacs felfázásról van szó, hanem mindig újról!!! ugyanis szegény kutya inkontinens volt :S attól, hogy folyton pisis volt a feneke (hiába törölgettem), újra meg újra felfázott. kapott humán asztmagyógyszert (párszáz forint volt csak) és pár nap alatt elmúlt... kikezeltük az utolsó felfázást is, és azóta kutya baja.


szóval vedd számításba ezt is! kölyökkorban előfordulhat, hogy nem működnek rendesen a záróizmok, mindenképpen mondd az állatorvosodnak, hogy számoljon ezzel is. főleg ha lány kutyáról van szó, ők könnyebben felfáznak.

2011. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
idegrendszeri probléma alatt pszichés okot értek. Egy rossz tenyészetben előfordulnak gyenge idegrendszerű egyedek. pl fél mindentől, az nemcsak arra utalhat, ha gazdája veri. nagyon sokat foglalkozz vele, és mielőbb vidd kutyaiskolába, szocializálódnia kell! de előbb MINDENKÉPP lássa orvos!
2011. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!