Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok mit csinál ha...

A kutyátok mit csinál ha "ráugatsz"?

Figyelt kérdés
Ha mérgesen ugatok rá akkor az enyém fülét farkát behúzza és felugrál rám :DxD meg ha vonyítok neki akkor is :D
2011. júl. 20. 19:45
 1/10 RaksashaGirl ***** válasza:
Ha vonyítok, az enyém mindig odabújik és nyalogat. Ha rávakkantok akkor leül, és néz, ha morgok, akkor elmegy.. Mi jól kitréningeltük a kutyákat. :P
2011. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha ráugatok ilyen 'rohamot' kap és körbe körbe szaladgál a ház körül :D
2011. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ugatsz a kutyádra? Jó elfoglaltság...

Az enyém mondjuk simán csak visszaugat. Lehet, hogy az én kutyámmal van a baj??? xD

2011. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha én ráugatok a kutyámra akkor mindig megadja magát(az oldalára dobja magát fülét farkát behúzza

akkor viszont muszáj megsimogatnom:D

2011. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D jéé a morgást még nem próbáltam :D na majd most xD
2011. júl. 20. 20:07
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor is felugrik rám és csóválja a farkát :D
2011. júl. 20. 20:09
 7/10 anonim válasza:
az én kutyám nem csinál semmit csak csóválja a farkát!!
2011. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én használok morgást is, meg ugatás szerű csattanós hangot is a fegyelmezésnél. Nagyjából úgy használom ahogy ők, ezért ennek megfelelően is reagálnak. Ha morgok, akkor elsomfordálnak, ha vakkantok, akkor befejezik amit éppen csináltak.
2011. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én ráugatok vagy morgok a kutyámra, ő rám néz, és süt a szeméből a "te nem vagy teljesen normális" kifejezés. Aztán, miután tudomásul vette, hogy hülye vagyok, elmegy. Bár biztos bennem van a hiba, nem beszélek valami jól kutyául :D
2011. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám le sem sz@rja ha ugatok neki vagy ha vonyítok. Fogja magát aztán elmegy a játékait szétcincálni..
2011. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!