Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 naposak a kutyám kölykei,...

15 naposak a kutyám kölykei, de nem valami jó anya, le kell kényszeríteni szoptatni és nem is takarítja őket rendesen. Három hetesen megkezdhetem a tejbe áztatott junior táppal való táplálásukat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Három hetesen már elvileg ehetnek ilyesmit,de szerintem kérdezd meg az állatorvosotokat,hogy milyen táppal lenne célszerű etetni a kicsiket,hogy biztosan elegendő tápanyaghoz jussanak.A bolti tehéntejet nehezen tudják megemészteni,lehet kapni kifejezetten kiskutyáknak való tejport.
2009. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehéntejet semmiképp ne adj nekik, csak kutyáknak való tejport. De - ahogy az előttem szóló írta - kérdezd meg a dokitokat, ő megnézi a kicsiket és megmondja, hogy még tejpor és darával/pehellyel etesd őket, vagy már jöhet az áztatott táp.
2009. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mi macskánk sem volt jó anya.pedig vagy 6x kölykezett.kinti cica volt. mi is úgy fogtuk le, nem tudtunk vele mit csinálni.
2009. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mí?
2010. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!