Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkitok is szokott "öklende...

A yorkitok is szokott "öklendezni"?

Figyelt kérdés
Az állatorvos aztmondta kistestűeknél gyakori, barátnőmnek is szokta csinálni
2011. júl. 21. 08:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A yorkitok szokott öklendezni?*
2011. júl. 21. 08:31
 2/12 anonim ***** válasza:
igen szokott. Foleg ha a kertben jatszik,csocsal es veletlen lenyel vmit
2011. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
orvos aztmondta megkell operálni a nyakát hogy nagyobb legyen de én nagyon féltem nem akarom megoperálni
2011. júl. 21. 08:46
 4/12 anonim ***** válasza:

1. nem neked kell megoperálni

2. a kutya a sajnálatoddal nincs előrébb, nincs jogod az önzőséged miatt megfosztani a lehetőségtől h egészséges legyen és normális kutyaként játszhasson, ehessen stb

2011. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek a yorkia nem szokott öklendezni, de hallottam olyanokat, h némelyik yorki szokott. az öklendezést milyen sűrűn csinálja?
2011. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elso vagyok

nem tudom masoknal is igy van-e,de az en kutyusom nem nagyon szereti megragni a kajat. Inkabb lenyeli egyben... Neha akkor is oklendezik

2011. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja az én tacsküm is csináltah nem rág bezabálja, majd minden este kihányta ugy egybe. azóta megleleztük az adagját h egyszerre kevesebbet tömjön be és azt már nem hányja ki, nem öklendezik
2011. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amiről a kérdező beszél, az a légcsőszűkület, ha az állatorvos szerint meg kell műteni.

És olyankor nem öklendezik, hanem fullad.

2011. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is legcsoszukullet, nalunk is ez van, a doki azt mondta amig nem sulyosbodik addig nem kell tennunk semmit, csak figyelni a nagy melegben. De ha nalatok mar olyan sulyos hogy muteni kell akkor bizony kell. De kerd ki tobb doki velemenyet mert egy ilyen mutet azert eleg kockazatos.
2011. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az enyémnek még van esélye kinőni, de 1 hónapig nem "fulladt" de most megint elkezdte

doki aztmonta azért csinálja mert begyullad a nyaka ha ráfúj a klíma vagy kihajol kocsiablakon

2011. júl. 21. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!