Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig élt a legidősebb kutyád?

Meddig élt a legidősebb kutyád?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 15:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Uszkárjaim voltak. Tenyésztéssel foglalkoztam 16 évig. Imádtam a kiskutyákat is és csak jó helyre adtam el őket. Soha nem kaptak tápot, vagy tápszert, külön főztem nekik. A legidősebb kutyám 15-és fél évig élt, de még kb. 2 évet élhetett volna. Elváltunk és egyikőnk sem tudta magával vinni drága Gráciámat. /nekem albérelnem kellett, amig elkészült a házam, volt férjem pedig 24 órázott.../ Sajnos meg kellett őt öletnem. Ennek nyolc éve, de a mai napig nem tudtam kiheverni és még mindig gyakran álmodom vele... Soha többet nem tennék ilyesmit, ma is nagyon fáj!
2009. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
"Meg kellett őt öletnem". Gartulálok. Neked aztán nagy szíved lehet...
2009. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
41%
hahó vannak fajta mentő szolgálatok is! te téll szerethetted
2009. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Igen, tényleg nagy szívem van. Nem volt más megoldás, csak az altatás... Nem kellett senkinek egy idős, gazdájához rettenetesen ragaszkodó kutyus. Írtam, ahova én mentem, oda nem vihettem, a volt férjem helyzetét is leírtam. Szerinted mit kellett volna tennem? Egyébként ezt maga az állatorvos tanácsolta...
2009. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
én pusztána kérdésre válaszolnék, a német juhászunk 15 évet élt, most tacsi van.
2009. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy ezt tetted. És ez volt a legjobb amit tehetsz, ha tényleg nem lehet megtartani. Egy 15 éves kutya nem nagyon viselné el, ha új gazdához vagy menhelyre kerülne.
2009. ápr. 3. 16:18
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Ahol, amikor ez történt, nem volt ilyen a környéken sem. Hogy mekkora szívem van, csak egy példa: született egy 5-és fél dekás uszkárom, aki - mivel az anya eldugta az előszoba sarkába a linóleum alá - olyan beteg lett, hogy az orvosok lemondtak róla. Csak én nem adtam fel. Szemcseppentővel kapta a "C" vitamint és a gyógyszereket és szívtam le egy másikkal a váladékát, de megmentettem. Az orvos gratulált, hiszen ő is teljesen lemondott róla... Kikérem magamnak ezeket a megjegyzéseket. Aki nem aszisztálta még végig 35 fokos infralámpa alatt a szőnyegpadlón fekve a kennel mellett számtalan alom felnevelését, az nekem ne mondjon semmit, inkább próbálja ki!!!
2009. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
13 évig.
2009. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Csak egy kérdésem van. Törzskönyves, tenyésszemlés, örökletes betegségekre szűrt kutyákat tenyésztettél? Vagy inkább szaporítottál?
2009. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
11 évig
2009. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!