Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet eladni kan és...

Mennyiért lehet eladni kan és szuka Golden retriever kiskutyákat, ha mind fajtiszta és be vannak oltva? Hány hónapos korukig kell az anyjuknál maradniuk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 14:50
 1/10 anonim válasza:
10%
Sztem olyan 20.000-50.000 FT-ig eladahatod. Kb 2 hónapos korukig.
2011. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

biztos mind fajtiszta, mert a faj az a kutya!

Ha ennyire nem értetek hozzá, akkor inkább ne szaporítsatok, így is sok a kóbor kutya, ráadásul golden kennelből is elég sok van...amúgy meg nem élvezet a szülés a kutyának, fölöslegesen nem kéne kitenni ennek szegényt

2011. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
te valami szaporító vagy? az nem valami szép... csak annyit tudok, hogy legalább 3 hónapig az anyjuk mellett kén maradniuk a kiskutyáknak.
2011. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Torzskonyvuk van? ha nincs akkor orulj ha ajandekba elviszik
2011. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Minimum 8 hetes korukig az anyjuk mellett a helyük, de a legjobb megvárni a 12 hetes kort, vagy még tovább is akár. Szerintem csak az oltások árát kérjétek el, ha már egyszer sikerült keverékeket gyártanotok, mert gondolom nincs a szülőknek, se a kölyköknek törzskönyvük. Máskor meg ne szaporítsatok!
2011. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Törzskönyv nélkül max. az oltások árát kérheted el(így fair) mert így nem számítanak fajtatisztának még ha a szüleinek van is törzskönyve.

Sajnos valóban sok a szaporító,és én inkább a kutyád ivartalanítását ajánlom.

2011. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Annyiért, amennyiért megveszik. Ugye tudod, hogy chip nélkül törvénytelen kutyát tovább adni? Manapság egyébként egyre kevesebben vesznek kutyát, akik vesznek azok meg zömében nem vesznek ilyen megbízhatatlan helyről, törzskönyv nélküli kutyát, szóval meglehet, hogy senki nem fog értük fizetni.

Leghamarabb 8 hetes kortól lehet őket elválasztani az anyjuktól.

2011. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyv nélkül csak a két oltás a féreghajtás és a chip árát lehet elkérni, de én mindenkit lebeszélnék róla, hogy ilyen kutyát vegyen!
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Goldent már ingyen is lehet szerezni,köszönhetően a hozzád hasonló felelőtlen szaporítóknak.Elöntötték az ilyen kölykök az országot,senkinek nem kellenek.

Talán megérted,hogy NE SZAPORÍTS legközelebb!

2011. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én törzskönyv nélküli kutyáért nem adnék egy fillért sem. 8-9 hetes korukig az anyjuk mellett a helyük.

Ja, és remélem tudsz róla, hogy már kötelező a kölyök kutyát chipeztetni, mielőtt az új gazdájukhoz kerülnek.

2011. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!