Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíthet rajta a kutya?

Segíthet rajta a kutya?

Figyelt kérdés

anyukám mostanába elég rossz kedvű nem jár sehova még a boltba se megy le nekünk kell menni minden nap pedig eddig mindig ő járt

ugy kezdődött ez az egész hogy multkor rosszul lett /gonodolom a melge miatt/ és azóta tényleg szó szerint ki se mozdult a lakásból ez lehetett egy hete kb

már régen akartam kutyát és arra gondoltam hogy felhozom neki ezt a kutya dolgot mivel a kutya egy társ hátha felvidítaná meg elvihetné ő is néha sétálni jácchatna vele...

szerintetek segítene?

amugy nem azért akarom írtam hogy nem jár még boltba se mert nem szivesen megyek hanem csak a súlyosság miatt


2011. júl. 21. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér. Elképzelhető hogy javítana a hangulatán,vagy esetleg a kutyával mehetne pl. boltba.
2011. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha vele élsz és vállalni tudod, hogy a kutyát ellátod, ha édesanyád netán nem tenné, akkor talán segítene. Persze, előtte meg kellene vele beszélni, mit szólna ahhoz, ha egy kutyát vennél magadhoz.
2011. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

persze előtte megbeszélni de ugy h ne tudja miért akarok

amugy 100% hogy el tudom látni de ha akar besegíthet

2011. júl. 21. 15:27
 5/15 anonim ***** válasza:

A kutya bizonyitottan jo hatassal van az emberre. Kutyasok kozt sokkal kevesebb a depresszio, az ongyilkossag.


[link]


De a kutya nagy feleloseg, 10-15 evre szol tehat nem csak arra hogy anyut szorakoztassa egy par hetig. Ha a csaladban mindenki szeretne, van ra idotok, kedvetek, energiatok, penzetek akkor hajra.

2011. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én nagyon szertenék kutyát a családom többi tagja pedig anyukám ugyhogy csak vele kell megbeszélni:D
2011. júl. 21. 15:33
 7/15 anonim ***** válasza:
persze, nemhiába vannak erre külön képezve is, de akkor vállald, ha tudod biztosítani a mozgatást (itt nem arra gondolok, hogy jajj majd a kertben elszaladgál) és tanítást
2011. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ezek mind kivitelezhetők kivéve a kertben szaladgálás mert kicsi a kert:D inkább szobakutyát szeretnék de a napi 2-3óra mozgása meglenne
2011. júl. 21. 15:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor irany a menhely rengeteg aprosag keres gazdit biztos talaltok nektek valot.
2011. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
amugy menhelyen csak azok a kutyát vannak amik a neten is fent vannak? mármint a menhely weboldalán
2011. júl. 21. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!