Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolc, Lucky dog kutyaovi?

Miskolc, Lucky dog kutyaovi?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mik történnek azokon a foglalkozásokon? Úgy értem tanulnak valamit a kutyák és a gazdik, vagy csak játszanak a többi kiskutyával?
2011. júl. 21. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Oda járok kutyasuliba a havanesemmel, és nagyon ajánlom. Milyen fajta kutyus?

A kutyaovi azért van hogy szocializálódjon, szokja más kutyák társaságát, idegen terepet. Már akkor is kapsz nevelési tanácsokat az oktatótól és tapasztaltabb kutyásoktól, hozhatsz virslit és játékot is a pozitív megerősítés érdekében. Gyertek bátran, jó közösség+szakértelem :)

2011. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként amerikai staffordshire terrier.Megyünk majd , megyünk :)
2011. júl. 21. 16:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor Te írtál még valami választ az egyik Lucky dogos kérdéshez ugye? Ezen a héten jösztök?
2011. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen én. Nem hiszem , még csak holnap kapja a kombinált oltást. 9hetes

Mikortól vihetem egyébként? És az auchanos járatra kell neki jegy szerinted?

2011. júl. 21. 18:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi múlthéten lekéstük a buszt, úgy estünk be egy auchan járatra, és nem kell neki jegy, ha vagy az öledben van, vagy van szájkosara. Hát ha 9 hetes akkor tényleg kicsit korai, augusztus első két hetében nyári szünet, utána szerintem simán hozhatod :D
2011. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen az infókat!!! :)
2011. júl. 22. 12:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Ti voltatok ma a fehér-sárga foltos staffi kannal? :))
2011. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem :) Nekem szukám van , fekete színű és fehér csík van az orrán :) Majd augusztus közepe- vége felé vihetem kutyák közé :)
2011. júl. 25. 11:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja értem, mert tegnap volt egy staffi, de az 4 hónapos volt:D Akkor lesz hasonló barátja. Meg még bullterrier kan barátja is lesz, ha mindenigaz :D
2011. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Juhuu :D Ennek örülök :D Biztos szeretni fogják egymást :)
2011. júl. 25. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!